شهردار صادق‌آباد گفت: جمع‌آوری زباله در شهر جدید صادق‌آباد تنها باگذشت کمتر از یک سال از فعالیت شهرداری مکانیزه می شود.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " مهدی سبحانی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه گفت: شهر جدید صادق‌آباد تنها باگذشت کمتر از یک سال از فعالیت شهرداری، به‌منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان و در راستای حفظ محیط‌زیست، به سیستم مکانیزه جمع‌آوری زباله مجهز شد.

وی تجهیز این شهر به مکانیزاسیون خدمات شهری را آغازگر تحولی بزرگ در خدمت‌رسانی شهرداری صادق‌آباد به شهروندان دانست.

سبحانی با اشاره به نقش مهم مشارکت مردم در مکانیزه ‌شدن جمع‌آوری زباله گفت: خوشبختانه با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و همراهی مسئولین شهرستانی و استانی، تاکنون بیش از یک میلیارد ریال از سوی شهرداری صادق‌آباد جهت مکانیزاسیون خدمات شهری شامل یک دستگاه مینی پک و 40 عدد مخزن زباله از محل منابع داخلی این شهرداری هزینه شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم ضمن گسترش خدمات شهری، به‌زودی طرح تفکیک زباله از مبدأ را نیز با همکاری و تعامل مردم فهیم و بافرهنگ شهر نوپای صادق‌آباد، به مرحله اجرا درآوریم.

شهردار صادق‌آباد با اشاره به کاهش هزینه جمع‌آوری زباله با اجرای طرح مکانیزاسیون خدمات شهری، همکاری شهروندان را در به ثمر رسیدن اهداف شهرداری در کاهش مشکلات زیست‌محیطی و نیز توسعه شهری مؤثر دانست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: توسعه و پیشرفت شهر و دستیابی به رفاه اجتماعی ایده آل، یک موضوع انحصاری و تک‌بعدی نیست، بلکه نیازمند مدیریت صحیح و مشارکت همه‌جانبه شهروندان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :