دادستان عمومی و انقلاب گالیکش گفت: روز شنبه قاچاقچیانی که قصد توزیع ۷۵ کیلوگرم مواد مخدر را داشتند در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " عباس عرب گفت: مواد مخدر کشف‌شده شامل 28 کیلوگرم حشیش، 27 کیلوگرم شیشه و 20 کیلو و 300 گرم تریاک است.

وی افزود: این مواد مخدر در روستای تنگراه شهرستان گالیکش در ورودی شرق استان گلستان از دو متهم به قاچاق این مواد به دست آمد که آن‌ها را در یک دستگاه خودرو سواری جاسازی کرده بودند.

دادستان عمومی و انقلاب گالیکش بابیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر را از سمت مرزهای شرقی کشور وارد گالیکش کرده بودند، گفت: آن‌ها قصد توزیع این مواد را در استان گلستان داشتند.

عرب بابیان اینکه یکی از این متهمین در تاریخ 24 بهمن امسال اقدام به سرقت تعداد زیادی موبایل و لپ‌تاپ از یک مغازه موبایل فروشی در گالیکش نموده و پس از سرقت، مغازه را نیز به آتش کشیده بود،گفت: با دستگیری متهم، اموال مسروقه از موبایل فروشی یادشده نیز کشف شد.

وی افزود: اتومبیل حامل مواد مخدر از شامگاه روز گذشته تحت تعقیب قرارگرفته و در ساعات اولیه بامداد امروز توقیف و متهمین پس از تشکیل پرونده روانه زندان شدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :