فرماندار گالیکش گفت: وقتی مشارکت در جامعه به‌صورت مساوی و هماهنگ باشد امکانات و خلاقیت بانوان در عرصه‌های مختلف ظهور و بروز پیدا می‌کند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسن مایلی در جشن روز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها و روز زن در کانون شهید محمدباقر خسروی این شهرستان گفت: استقبال خیلی خوبی که بانوان در حوزه‌های اقتصادی گالیکش دارند باعث رشد و بالندگی این شهرستان خواهد شد.

nilkooh3349 1

وی افزود: طی 4 دهه گذشته انقلاب اسلامی اقدامات خوبی در عرصه‌های مختلف اشتغال‌زایی، کارآفرینی، آموزشی و... حوزه بانوان در کشور انجام‌گرفته است.

به گفته فرماندار گالیکش؛ یکی از نقاط قوت نظام جمهوری اسلامی ایران حضور چشمگیر و معنادار بانوان در عرصه‌های مختلف بوده که تثبیت کرده‌اند؛ این نشانگر آن است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه مردم‌سالاری دینی استوار است و به حضور بانوان در عرصه‌های مختلف اعتقاد قلبی دارد.

مایلی اظهار داشت: وقتی مشارکت در جامعه به‌صورت مساوی و هماهنگ باشد امکانات و خلاقیت بانوان در عرصه‌های مختلف ظهور و بروز پیدا می‌کند.

وی گفت: در بعد آموزشی بانوان جایگاه خوبی برای خود در جامعه تعریف کرده‌اند و در حوزه اقتصادی نیز سعی کرده‌اند در قالب تولید ناخالص ملی و اشتغال‌زایی خودشان را تثبیت کنند.

فرماندار گالیکش اظهار داشت: تعداد 510 بانوان گالیکش در حوزه‌های مختلف کارآفرینی، اشتغال‌زایی و... در شهر و روستاهای این شهرستان فعال هستند؛ این ظرفیت در شهرستان وجود دارد و نیازمند حمایت مسئولین شهرستانی و استانی است.

nilkooh3349 1

بازارچه‌های دائمی فروش محصولات بانوان در شهرستان‌های گلستان افتتاح می‌شود

مدیران کل دفتر بانوان و خانواده استانداری گلستان نیز در این جشن گفت: در حوزه بانوان کارهای بسیار خوبی می‌توان انجام داد و شاهد رشد و شکوفایی بانوان جامعه در تمام زمینه‌های بود.

خانم الهه غیناقی افزود: در دفتر بانوان و خانواده استانداری گلستان با محوریت 6 کارگروه توجه بسیار زیادی در بحث اشتغال، کارآفرینی، آسیب‌های اجتماعی، ارائه تسهیلات، کودکان، فرهنگ، سلامت، تندرستی و ورزش و اقتصاد مقاومتی داریم.

به گفته وی استاندار گلستان توجه ویژه‌ای به بانوان دارد و در استان شورای راهبردی حوزه بانوان را شکل داده؛ این شورای راهبری در حال تشکیل اتاق فکری در شهرستان‌های استان است و هرماه طی نشستی با استاندار و دستگاه‌های که بتوانند به حوزه بانوان کمک کنند مشکلات بانوان گلستان را بررسی و رفع می‌کنیم.

غیناقی گفت: به دنبال تشکیل بازارچه‌های دائمی فروش محصولات بانوان در شهرستان‌های گلستان هستیم.

شایان‌ذکر است در حاشیه این جشن نمایشگاهی از توانمندی‌های بانوان گالیکش برپاشده بود.

گفتنی است در این جشن از بانوان کارآفرین و بانوان ادارات شهرستان با تقدیم هدایایی تجلیل شد.

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

nilkooh3349 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :