در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران امام‌جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه گالیکش با پدر معنوی این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " امام‌جمعه گالیکش در این دیدار با تأکید بر حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه گفت: شرایط کنونی بسیار حساس است و دشمنان به فکر براندازی نظام هستند تا با ایجاد مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم از نظام و انقلاب بشوند و نظام را ناکارآمد نشان دهند.

حجت‌الاسلام سید محمد دلبری افزود: مردم ما بیدارند و همه سرباز ولایت بوده و هستند و حتماً امسال هم در راهپیمایی 22 بهمن باشکوه‌تر از گذشته حضور خواهند داشت و شیعه و سنی حماسه باشکوه دیگر خلق خواهیم کرد.

پدر معنوی گالیکش نیز در این دیدار گفت: امورات نظام و انقلاب به همت و همکاری مردم انجام‌شده و دماغ طاغوت را به خاک مالیده‌اند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید باقر موسوی افزود: مسئولین باهم باشند، وحدت داشته باشند و سعی کنند از این نظام و انقلاب حمایت کنند.

امام‌جمعه سابق گالیکش تصریح کرد: امروز بزرگ‌ترین امتحان ما و مردم این است که از نظام و انقلاب با تمام قوا و توان حمایت کنند.

وی افزود: دشمنان سعی دارند مردم را نسبت به‌نظام بدبین کنند با انواع و اقسام حیله‌هایی که با مشکلات اقتصادی و ... که به وجود می‌آورد؛ اما مردم ما امتحان خود را پس داده‌اند و دست از ولایت، امامت، اسلام و انقلاب برنداشته‌اند و برنمی‌دارند.

پدر معنی گالیکش از مسئولین خواست تا به نحوی کار کنند که با اقدامات خود دشمن را ناامید و مأیوس کنند.

فرمانداری نیز در این دیدار گفت: حاج‌آقا موسوی از افتخارات شهرستان است که در شکل‌گیری انقلاب در منطقه نقش برجسته‌ای داشتند.

حسین مایلی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی و این انقلاب یک نظام مردمی است که روزبه‌روز به توانمندی‌های آن افزوده می‌شود و همه مسئولین در یک فضای مودت و ‌دوستی زیر پرچم اسلام در حال خدمت به این نظام هستند.

فرماندار گالیکش تنها رمز تداوم انقلاب و موفقیت آن را درگرو وحدت و همدلی همه گروه‌ها و احزاب برشمرد.

nilkooh3325 1

nilkooh3325 1

nilkooh3325 1

nilkooh3325 1

nilkooh3325 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :