فرماندار گالیکش گفت: نقش بانوان میهن در شکل‌گیری مبارزات انقلابی علیه رژیم طاغوت بر کسی پوشیده نیست و جایگاه رفیع امروز زنان در جامعه، ثمره همین نظام و انقلاب است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسین مایلی در گردهمایی چهل‌سالگی انقلاب با محوریت نقش بانوان در فرهنگ ایثار، شهادت و انقلاب اظهار کرد: امروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوید یک نماد پختگی، صلابت و اقتدار برای کشور عزیزمان است و حضور بانوان در جایگاه‌های مهم مدیریتی و مسئولیت‌های کلان در طول این چهار دهه از مهم‌ترین افتخارات و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

nilkooh3318 1

وی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) خاطرنشان کرد: زنان جامعه ما باید با الگو قرار دادن سیره اخلاقی و رفتاری دخت نبی مکرم اسلام، دوشادوش مردان تمام توان خود را برای سرافرازی و آبادانی شهرها و روستاهای کشور بکار گیرند.

مایلی بیان کرد: شهرستان گالیکش به لحاظ برخورداری از جمعیت بانوان فرهیخته و توانمند، از استعداد خوب و بالقوه‌ای بهره‌مند است و خوشبختانه در زمینه‌های مختلف شاهد فعالیت و حضور فعال این بانوان محترمه از هر قوم و قبیله‌ای هستیم.

وی افزود: نگاه ما به‌عنوان دولت به حوزه بانوان در مجموعه فرمانداری شهرستان، یک نگاه مشارکتی و مشاوره‌‌ای است.

فرماندار گالیکش با اشاره به اهمیت ارتقاء سطح خدمات‌رسانی به جامعه بانوان در شهرستان گفت: بر اساس هماهنگی به‌عمل‌آمده با شهرداری گالیکش در نظر است با واگذاری یک قطعه زمین، نسبت به ایجاد بازارچه صنایع‌دستی و تولیدات زنان توانمند شهرستان تا پایان سال جاری اقدام شود.

به گفته وی همچنین راه‌اندازی پارک ویژه بانوان، مجموعه ورزش‌های آبی و تکمیل جاده سلامت که از مطالبات جدی واصلی بانوان شهرستان بشمار می‌رود، از مهم‌ترین برنامه‌های شهرستان است.

مایلی در پایان یادآور شد: ادارات و دستگاه‌های اجرایی با حمایت از بانوان باانگیزه و هنرمند این شهرستان، برای توسعه و پیشرفت شهرستان تلاش کنند و بانوان نیز سطح مطالبه گری خود را افزایش دهند و در همه امور مشارکت داشته باشند.

گفتنی است در این مراسم از تلاش‌های چندین ساله بانوی انقلابی شهرستان گالیکش خانم "ثریا خسروی" در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب تجلیل شد.

nilkooh3318 1

nilkooh3318 1

nilkooh3318 1

nilkooh3318 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :