رئیس حوزه علمیه احمدیه روستای اجن قره خوجه گالیکش گفت: مشکلات گذشته و اقتصادی را به‌پای انقلاب ننویسید؛ انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری برای ملت ایران داشته است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " آخوند حاج صفر قزاقی با اشاره به دستاوردهای چهل سال انقلاب با تفسیر سوره‌ای از قرآن به داستان حضرت موسی و بداخلاقی‌های یهودیان در طول تاریخ و صهیونیسم در حال حاضر و بداخلاقی‌های طاغوتیان در طول تاریخ با اسلام و قبل از آن با دین ابراهیمی پرداخت.

وی با اشاره به استبداد و سلطه گری رژیم طاغوت بیان کرد: اقوام نزدیک شاه ملعون در روستاها ظلم و ستم فراوان بر روستائیان روا داشتند که ریش‌سفیدان روستا مهر تأیید بر ظلم آن‌ها می‌زدند.

آخوند قزاقی با اشاره به عدم اعتماد به دشمنان انقلاب بخصوص غرب و سردسته آن‌ها آمریکا گفت: دشمنان اوایل پیروزی انقلاب با عوامل داخلی و سپس با راه‌اندازی جنگ تحمیلی توسط صدام و رژیم بعث و طی سال‌های بعدازآن نیز مرتب علیه انقلاب اسلامی مشکل‌ساز می‌کردند که با استقامت مردم و درایت بزرگان نظام و رهبری انقلاب همه این مشکلات به فرصت تبدیل شد.

رئیس حوزه علمیه احمدیه اجن قره خوجه گالیکش توصیه کرد: تمام مشکلات گذشته و نیز مشکلات اقتصادی را به‌پای انقلاب ننویسید و این نشانه عدم موفقیت انقلاب نیست؛ بلکه انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری برای ملت ایران داشته است.

وی خاطرنشان کرد: ما هم‌زمان شاهد چند انقلاب در اطرافمان بودیم کدام‌یک از آن‌ها موفق بود همه آن‌ها به دلیل نداشتن یک رهبر خوب و خدایی به شکست منجر شده و یا منحرف شدند؛ جز نظام جمهوری اسلامی ایران که هرروز بالنده‌تر از گذشته به راه خود ادامه می‌دهد.

آخوند قزاقی مردم را به صبر و استقامت دعوت کرد و اظهار داشت: با الگو قرار دادن سنت نبوی و داشتن قناعت و ایمان و نیز استفاده بهینه از تولیدات داخلی خودمان می‌توانیم چرخه اقتصاد را بچرخانیم و احتیاجی به غربی‌ها و بیگانگان نداشته باشیم.

رئیس حوزه علمیه احمدیه روستای اجن قره خوجه گالیکش مردم را به شکرگزاری به داشته‌هایمان دعوت کرد که در سایه امنیت و آسایش در حال زندگی و عبادت هستیم و این امنیت را مدیون انقلاب، شهدا، مدیریت رهبر معظم انقلاب، نیروی‌های بسیجی و دیگر سربازان انقلاب هستیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :