رئیس فنی و حرفه‌ای گالیکش از فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه‌ای 1500 نفر از مهارت آموزان در این شهرستان طی 10 گذشته از سال 97 خبر داد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " عرازوردی چرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه گفت: در بخش دولتی مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان 779 نفر به مقدار 124 هزار و 919 نفر ساعت از آموزش‌های مهارتی بهره‌مند شدند.

وی افزود: از این تعداد 359 نفر در حوزه ثابت شهری، 287 نفر در حوزه روستایی، 59 نفر در حوزه مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی شهر ، 56 نفر در حوزه سکونتگاه غیررسمی شهری و 18 نفر در حوزه پادگان شهری مهارت‌های لازم کاری را فراگرفتند که سهم بانوان از این آموزش‌ها حدود 53 درصد بوده است.

رئیس فنی و حرفه‌ای گالیکش اضافه کرد: عملکرد این مرکز در بخش دولتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 10 درصدی داشته است.

چرکزی همچنین گفت: عملکرد این مرکز در این مدت در بخش خصوصی ارائه آموزش به 670 نفر به مقدار 169 هزار و 773 نفر ساعت بوده است.

وی خاطرنشان ساخت: این مرکز در بخش دولتی با چهار کارگاه آموزشی برق لوازم‌خانگی، تأسیسات، صنایع‌دستی و کشاورزی و در بخش خصوصی با 12 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در رشته‌های فناوری اطلاعات، امور مالی و بازرگانی، هنرهای نمایشی، خدمات آموزشی، صنایع پوشاک، مراقبت و زیبایی، صنایع چرم و پوست و خز و صنایع غذایی فعالیت دارد.

123aaacctgsyth67ugd 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :