معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: باوجود نقدهایی که به عملکرد هم در استان داریم اما فصل مشترک همه ما باید توسعه گلستان باشد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " صبح امروز عبدالرضا چراغعلی در آیین متمرکز افتتاح پروژه‌های دهه فجر شهرستان گالیکش گفت: امروز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مدیون شهدا، امام شهدا، بنیان‌گذاران جمهوری اسلامی ایران و رهبر فرزانه انقلاب که تمام هستی خود را برای نظام گذاشتند هستیم.

123aaaytdfhj

وی افزود: امروز اقتدار و سربلندی کشور بزرگ‌ترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی ایران است؛ تمام جهان گرد هم می‌آیند که چه کارکنیم ایران را به سمت خودمان بیاوریم؛ این افتخار اصلی ما است.

چراغعلی تصریح کرد: فشاری که دشمنان و منافقین به کشور آوردند اگر هر نظام دیگری بود ده ها بار تاکنون ساقط‌شده بود؛ چه نفر جلیقه پوش، فرانسه و همه اروپا را گرفتار کرده‌اند؛ رئیس‌جمهور، نمایندگان مجلس و تمامی شاخصه‌ها ما را با ترور و... گرفتند و ما به راه خود ادامه دادیم.

وی اضافه کرد: در جنگ تحمیلی پشته از کشته دادیم و پس از 200 سال تنها جنگی بود که ما یک وجب از خاکمان را به دشمن واگذار نکردیم. امروز باید به این به‌عنوان دستاورد نظام افتخار کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان از اقشار مختلف جامعه بخصوص قشر تحصیل‌کرده خواست متفکرانه و مدبرانه از ارزش‌های نظام دفاع کنند. بچه‌های ما خوب متوجه می‌شوند اگر خوب مقابل خواسته‌های آن‌ها دفاع نکنیم قافیه را باختیم.

وی گفت: امروز ما در جنگ اقتصادی هستیم نه در تحریم، زیرا در تحریم، کشور در یک سری چارچوب‌های مشخص قرار می‌گیرد، ولی در جنگ اقتصادی که استکبار برای ما ایجاد کرده، اجازه فروش نفت و واردکردن مواد اولیه بسیاری از کارخانه‌های تولیدی را نداریم ولی در این شرایط توانستیم در استان دو هزار میلیارد تومان در قالب پروژه‌های مختلف، افتتاح و کلنگ زنی کنیم و این موضوعات را باید برای نسل جوان تفهیم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما به این موضوع که به شهرستان گالیکش کمتر توجه شده واقفیم و در برنامه‌ریزی‌های آتی به آهنگ توسعه این شهرستان سرعت بیشتری خواهیم بخشید.
چراغعلی با اشاره به اینکه ممکن است شخصیت‌ها در استان به یکدیگر نقد داشته باشند، گفت: فصل مشترک ما باید توسعه گلستان باشد؛ هرکسی که توسعه و امنیت استان را بخواهد تهدید بکند به‌عنوان مسئول در این حوزه هیچ گذشتی نخواهیم کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: اقوام و گروه‌های مختلف در استان هستند که عین برادر باید باهم زندگی کنند و مناسبت‌هایی مانند دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن حلقه اتصال و پیوند ما باشد.

وی با اشاره به اینکه دسیسه استکبار تمامی ندارد گفت: دشمنان ما قرار است 23 بهمن‌ماه نشست ضد ایرانی در شهر ورشو کشور لهستان برگزار کنند و راهپیمایی 22 بهمن‌ماه بر روی تصمیم‌گیری آن‌ها بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

در این مراسم بهره‌برداری متمرکز از 313 و آغاز عملیات اجرایی دو پروژه دیگر انجام شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :