طرح "میز خدمت" با حضور امام‌جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین گالیکش در راستای خدمت‌رسانی به مردم در مسجد جامع روستای پادلدل از توابع بخش مرکزی شهرستان گالیکش برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " امام‌جمعه شهرستان گالیکش در جمع مردم پادلدل در قالب میز خدمت؛ ایمان به خدا و رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، وحدت بین طوایف مختلف مردم و تحمل سختی‌ها و مشکلات را از عوامل استمرار انقلاب اسلامی دانست.

nilkooh3274 1

حجت‌الاسلام سید محمد دلبری با اشاره به اینکه دولت‌مردان باید کارایی خود را نشان دهند گفت: یکی از راهکارها برگزاری میز خدمت در بین مردم است.

وی تحریم‌های دشمنان، ناکارآمدی برخی از مدیران، توجه به بیرون کشور، عدم توجه به مسائل داخلی کشور، گوش نکردن به فرمایشات رهبر انقلاب و رای دادن‌های احساسی به نامزدهای انتخاباتی بدون توجه به کارآمدی و لیاقت را از عوامل اصلی مشکلات امروز جامعه دانست.

امام‌جمعه گالیکش افزود: یکی از مواردی که باعث امید در جامعه می‌شود برگزاری میز خدمت است تا مسئولین پاسخگوی مطالبات مردمی باشند.

حجت‌الاسلام دلبری تأکید کرد: مسئولین با حضور خود در بین مردم در همان‌جا مشکلات را بررسی و در حد توان برطرف نمایند و اگر لازم به پیگیری بود پیگیری نمایند و کوشا باشیم تا مشکلات مردم برطرف شود.

nilkooh3274 1

ارتباط بی‌واسطه با مردم از مهم‌ترین دغدغه‌های دولتمردان

فرماندار گالیکش نیز در این نشست گفت: ارتباط مستقیم و بی‌واسطه و رودررو با مردم و اطلاع از مشکلات و مطالبات آن‌ها، از مهم‌ترین دغدغه‌ها و برنامه‌های دولتمردان است و در همین راستا طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در شهرستان، این طرح به‌صورت مستمر در مصلی نماز جمعه شهر و روستاها برگزار می‌شود.

حسین مایلی افزود: تمامی دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان در شهرستان، طبق برنامه در این جلسات حضور فعال داشته و گزارشی از درخواست‌های مردمی و اقدامات صورت گرفته در این خصوص را به فرمانداری ارجاع خواهند داد.

وی اظهار کرد: امروز به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، بیش از ۹۰ درصد روستاها از امکانات برخوردارند.

مایلی با اشاره به جمعیت ۶۳ درصدی ساکن در روستاهای شهرستان گالیکش بیان کرد: با توجه به این مهم، لازم است اعتبارات ویژه‌ای جهت رفع مشکلات حوزه روستایی تخصیص یابد.

وی احداث شهرک گیاهان دارویی در شهرستان گالیکش را اتفاق خوبی برای شهروندان عنوان کرد و گفت: فرهنگ کشت گیاهان دارویی باید در تمام نقاط شهرستان ترویج یابد.

فرماندار گالیکش خاطرنشان کرد: ایجاد بازارچه بانوان برای رونق فعالیت‌ها و تولیدات صنایع‌دستی و بومی و محلی بانوان در حال پیگیری است و‌ در این خصوص زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع با مساعدت شهرداری در نظر گرفته‌شده است.

گفتنی است پس از پایان جلسه و رسیدگی به مشکلات مردم، فرماندار به همراه بخشدار مرکزی از دو کارگاه تولید صنایع‌دستی و نمدمالی که توسط هنرمندان ساکن این روستا مدیریت می‌شود، بازدید کردند.

nilkooh3274 1

nilkooh3274 1

nilkooh3274 1

nilkooh3274 1

nilkooh3274 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :