اولین مرکز وانت‌بار تلفنی گالیکش باهدف خدمت‌رسانی سریع، ایمن و ارزان به شهروندان به متقاضیان واگذار می‌شود.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " رمضانعلی خسروی در جلسه شورای ترافیک شهرستان گالیکش گفت: با توجه به بند 20 ماده 55 قانون سد معبر میوه‌فروشی‌های سطح شهر ساماندهی شده و تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز نیز جمع‌آوری‌شده است.

وی اظهار داشت: برای اولین بار مجوز مرکز وانت‌بار تلفنی در گالیکش برای ساماندهی وانت‌بارهای کرایه‌ای و کاهش بار ترافیکی واگذار می‌شود و متقاضیان می‌توانند به شهرداری گالیکش مراجعه کنند.

به گفته خسروی یکی از دغدغه‌های گالیکش بحث حفاری‌هایی است که ادارات حفار انجام می‌دهند؛ مشاهده می‌شود بلافاصله پس از انجام لکه‌گیری و آسفالت معابر باوجوداینکه قبل از این کار استعلامات لازم با ادارات حفار در این خصوص آیا در این محل نیاز به حفاری دارید یا خیر جواب نامه‌ها را نمی‌دهند و پس از انجام پروژه اقدام به حفاری و تخریب آسفالت و معابر می‌کنند.

شهردار گالیکش گفت: طی یک سال گذشته تنها هزار تن آسفالت برای انجام لکه‌گیری معابر سطح شهر گالیکش استفاده‌شده است. دو تیم لکه‌گیری در سطح شهر گالیکش مشغول به کار هستند؛ لکه‌گیری ضلع جنوبی شهر به پایان رسیده است و نیمی از لکه‌گیری ضلع شمالی شهر نیز انجام‌شده است.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار گالیکش نیز در این جلسه ضمن تأکید بر اجرای طرح‌های روان‌سازی عبور و مرور شهری و جاده‌ای و ایمن‌سازی مسیرها باهدف کاهش تصادفات، خواستار اقدام به‌موقع مصوبات در زمان مقرر شد.

سید غلامرضا قاضوی افزود: موضوع دوطرفه شدن خیابان‌های شریعتی و میرزا کوچک خان شهر گالیکش باهدف روان‌سازی بار ترافیکی این دو خیابان مطرح و پس از بررسی توسط اعضای شورای ترافیک شهرستان به تصویب رسید.

دیدگاه‌ها   

+6 #2 مهدی 1397-10-12 20:13
سلام وخداقوت.شهردار محترم واعضای شورای محترم شهرستان.باتشکرا زتلاشهای شبانه روزی شما سروران گرام درامرشهر وبازگشایی مشکلات ورفع انان!!!!!!!لطفا به خیابان ومحله اوغان وخیابان شهدا حداقل باماشین سرکشی کنید وببینیددست اندازهای بیشماران راکه جلوبندی تراکتورداغون میشه چه برسه به سواری؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:
نقل قول کردن
+1 #1 علی 1397-10-10 12:48
جناب شهردار خسته نباشید یکی از ائن دوتا تیمت را شریعتی نهم بفرست که سالهاست که داریم گرد خاک میخوریم پول کنده کاری جای لوله اب گرفتین اما بیخیال اسفالت شدین
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :