هنرمندان انجمن خوشنویسان گالیکش آثار خود را در نمایشگاه خوشنویسان استان گلستان به معرض دید بازدیدکنندگان گذاشتند.

به گزار ش" پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " عصر دیروز نشست عمومی و نمایشگاه آثار خوشنویسی هنرمندان گلستان و استان‌های هم‌جوار با حضور ساکت، نماینده وزارت ارشاد در انجمن خوشنویسان ایران، استاد براتی مدیر اجرایی انجمن خوشنویسان ایران، خانم کشمیری مدیرکل اداره ارشاد اسلامی استان و دیگر مسئولین استان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

بیش از 60 خوشنویس گلستانی قریب به 200 اثر خود را در این نمایشگاه به نمایش درآوردند که از این تعداد 13 اثر، مربوط به خوشنویسان شهرستان گالیکش بود.

علاوه بر این، آثار استادان طراز اول خوشنویسی کشور ازجمله استاد غلام‌حسین امیرخانی، استاد علی شیرازی، استاد صندوق آبادی و تنی چند از استادان شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران نیز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شدند.

در این مراسم باشکوه که با استقبال خوب هنرمندان و علاقه‌مندان خوشنویسی برگزار شد؛ از خوشنویس نوجوان انجمن خوشنویسان گالیکش سید کریم میرزایی که در آزمون دوره "ممتاز" انجمن خوشنویسان گالیکش قبول‌شده بود تجلیل شد و به همین منظور افتتاح نمایشگاه نیز توسط وی انجام شد.

لازم به ذکر است که انجمن خوشنویسان گالیکش بنا بر وظیفه خود با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد تعداد 20 نفر از خوشنویسان و هنرجویان شهرستان را جهت شرکت در نشست عمومی و نمایشگاه اعزام کرد که حضور در این‌چنین همایش و نمایشگاهی در این حجم آثار جهت آگاهی و رشد خوشنویسی شهرستان لازم و ضروری می‌نماید.

nilkooh3256 1

nilkooh3256 1

nilkooh3256 1

nilkooh3256 1

nilkooh3256 1

nilkooh3256 1

nilkooh3256 1

nilkooh3256 1

nilkooh3256 1

nilkooh3256 1

nilkooh3256 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :