فرماندار گالیکش از افزایش میزان کشفیات مواد مخدر در ایست و بازرسی تنگراه این شهرستان در مقایسه با سال گذشته خبر داد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسین مایلی فرماندار گالیکش به همراه دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر گلستان و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گالیکش از ایست و بازرسی تنگراه بازدید کردند.

nilkooh3225 1

مایلی در این بازدید ضمن دیدار با پرسنل شاغل در ایست و بازرسی تنگراه، از این مقر به‌عنوان یکی از موفق‌ترین یگان‌های انتظامی استان و شرق کشور در امر کشفیات مواد مخدر و قاچاق نام برد.

وی افزود: به همت انتظامی شهرستان گالیکش در ایست و بازرسی تنگراه مقایسه با سال گذشته، در بخش کشفیات، مواد مخدر 73 درصد، مشروبات الکلی و سلاح شکاری 34 درصد افزایش داشته است، همچنین مقدار چهار هزار و 300 لیتر سوخت قاچاق کشف‌شده است.

مایلی با اشاره به اهمیت بالای تجهیز و نوسازی این ایست و بازرسی تصریح کرد: دوربین پلاک خوان، دستگاه ایکس ری، خارک برقی یا ریموت دار، سگ مواد یاب، طراحی و نصب نیوجرسی بتنی، مواد منفجره و انحطاری، دستگاه لیفتراک به‌منظور جابجایی و بازرسی بارهای خودروهای سنگین، نصب پروژکتورهای فرودگاهی در محل و خودروی پوششی ( کمک دار ) را از نیازهای اساسی و ضروری این یگان انتظامی برشمرد.

گفتنی است ایست و بازرسی تنگراه در فاصله 35 کیلومتری شرق شهر گالیکش در بخش لوه و به‌عنوان مدخل ورودی شرق استان گلستان واقع‌شده است و به لحاظ موقعیت استراتژیک از اهمیت بالایی برخوردار است.

nilkooh3225 1

nilkooh3225 1

nilkooh3225 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :