فرمانده سپاه گالیکش گفت: 235 نفر در قالب اردوهای جهادی، 3 روزه و 157 نفر در قالب اردوهای جهادی 7 روزه محرومیت‌زدایی در گالیکش ارائه خدمات و کمک داشتند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سرهنگ پاسدار سید یحیی قاضوی در همایش شکوه مقاومت بسیجیان گالیکش در حسینیه مسجد صاحب‌الزمان (عج) شهر گالیکش گفت: بسیج یعنی آمادگی، احساس تکلیف در همه لحظات، حضور در همه میدان‌هایی که از انسان کار می‌طلبد و فرقی بین مردم و زن نیست، جمع فداکاری از مردم‌اند برای مردم، تشکیل یک مجموعه‌ای درحرکت عظیم یک ملت مجاهد.

nilkooh3215 20

وی افزود: بسیجیان دفاع، علم، هنر، سازندگی، سیاست، فرهنگ، کمک به مستضعفان، کمک به درماندگان، تولید، فناوری، پیشبرد مسائل کشور، ورزش، درخشش‌های بین‌المللی در هر کار خیر حضور دارند.

قاضوی گفت: امروز در سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین به‌فرمان حضرت امام با حضور گرم، صمیمی و متحد در این فضای باصفا گرد هم جمع آمدیم تا دوباره به آرمان‌های حضرت امام و شهدا لبیک بگوییم و با مقام عظمای ولایت تجدید بیعت داشته باشیم.

به گفته فرمانده سپاه گالیکش؛ در موضوعات مختلف بسیجیان از اوایل انقلاب خوش درخشیده‌اند. در دفاع مقدس، جنگ اقتصادی، جنگ فرهنگی، جنگ نرم، موضوعات محرومیت‌زدایی و... جایگاه بسیج بسیار خوب است.

وی گفت: امروز در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و این به برکت ایثار، ازخودگذشتگی و جهادی بسیجیان و تمامی کسانی که دل در گروه این نظام‌دارند میسر شده است.

قاضوی با اشاره به خدمات بسیج این شهرستان گفت: طی دو سال گذشته حدود 10 مورد خانه محروم تعمیر بازسازی و احیا کردیم، تعمیر و تکمیل ساخت 5 مورد مسجد، ساخت دو باب خانه عالم، غسالخانه، پیشبرد ساخت مدرسه در کنار آموزش‌وپرورش ازجمله اقدامات بسیج گالیکش بوده است.

وی افزود: 235 نفر در قالب اردوهای جهادی، 3 روزه و 157 نفر در قالب اردوهای جهادی 7 روزه محرومیت‌زدایی در گالیکش ارائه خدمات و کمک داشتند.

فرمانده سپاه گالیکش اضافه کرد: در بخش آموزش، اشتغال، مباحث سلامت، پروژه‌های همگام با کشاورز و ... بسیج گالیکش منشأ خیر بوده است.

قاضوی گفت: بسیج در طرح شهید بهنام محمدی در کنار آموزش‌وپرورش حضور دارد، در طرح گشت بسیج محله محور 4 هزار و 179 تیم گشتی در نیمه اول امسال در سطح شهرستان برای بالا بردن امنیت حضور داشتند.

وی بیان داشت: 13 صندوق قرض‌الحسنه در محله‌های مختلف شهرستان افتتاح کردیم؛ در طرح شهید شوشتری و آسیب‌های اجتماعی ساخت خانه عالم و ترمیم و ساخت منزل محرومین، کمک به بهسازی مدرسه در روستای اسلام‌آباد انجام‌گرفته.

فرمانده سپاه گالیکش با اشاره به طرح شهید رهنمون در سپاه گفت: جهادگران سلامت شهرستان در قالب گروه‌های جهادی با کمک شبکه بهداشت گالیکش برای ویزیت و ارائه دارو رایگان به مناطق محروم اعزام‌شده‌اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :