معاون نظارت و تائید صلاحیت سپاه نینوا استان گلستان گفت: برای مقابله و ایستادگی برابر تهدیدات دشمنان با منظومه‌ای که رهبری با عنوان انقلابی گری مطرح کرده‌اند می‌توان از این تهدیدات عبور کرد و کشور را در حوزه فرصت‌ها قرارداد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سرهنگ پاسدار حسن محمودی در همایش شکوه مقاومت بسیجیان گالیکش در حسینیه مسجد صاحب‌الزمان (عج) شهر گالیکش گفت: در آستانه برگزاری جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هستیم؛ 4 دهه با همه مشکلات و سختی‌ها انقلاب به راه خود ادامه داده است.

معاون نظارت و تائید صلاحیت سپاه نینوا استان گلستان تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 منجر به فروپاشی معادلات سیاسی، اقتصادی و امنیتی نظام سلطه شد.

وی افزود: آمریکا در زمان شاه در منطقه یک سیاست دو ستونی را ایجاد کرده بود. سیاستی که از منافع ایالت متحده در منطقه حفاظت و پاسداری می‌کرد. پیروزی جمهوری اسلامی در سال 57 منجر به فروپاشی این سیاست و دکترین در ایران و منطقه شد.

nilkooh3215 8

محمودی اضافه کرد: انقلاب اسلامی اولین ضربه و سیلی محکمی را به‌صورت ایالت متحده آمریکا زد درحالی‌که آن‌ها به دنبال آن بودند تا انقلاب اسلامی را در بدو پیروزی بی‌خاصیت کنند.

به گفته وی؛ معرفت ما نسبت به انقلاب اسلامی از دشمنانمان کمتر است. شناخت دشمنان حقیقی از انقلاب را در تلاش آن احساس می‌کنیم؛ چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته و این حجم از تلاش دشمن از جنگ تحمیلی، اقتصادی، تحریم‌ها و ... نشان از عظمت انقلاب دارد و نشان می‌دهد انقلاب یک شی‌ء باارزش است که دشمن تلاش دارند آن را بی‌خاصیت جلوه دهد.

معاون نظارت و تائید صلاحیت سپاه نینوا استان گلستان افزود: واقعیت آن است که امروزه جمهوری اسلامی ایران در مجموعه‌ای از فرصت‌ها و تهدیدها قرارگرفته است؛ هم شرایط فرصت‌های ما بی‌نظیر است و هم تهدیدات آن خیلی پیچیده و درعین‌حال تأثیرگذار شده است.

وی تأکید کرد: برای مقابله و ایستادگی برابر این تهدیدات با منظومه‌ای که رهبری با عنوان انقلابی گری مطرح کرده‌اند می‌توان از این تهدیدات عبور کرد و کشور را در حوزه فرصت‌ها قرارداد.

محمودی گفت: جمهوری اسلامی ایران توانسته بیشترین تأثیرگذاری را در منطقه و حوزه بین‌المللی داشته باشد. جمهوری اسلامی ایران با انقلاب اسلامی مشروعیت نظام جهانی را به چالش کشیده است.

سخنران همایش 5 آذر شهرستان گالیکش گفت: ما بازی جهانی سلطه‌گر و سلطه‌پذیر را بر هم زده ایم و توانستیم یک جریان جدیدی را ایجاد بکنیم که کشورها می‌توانند مستقل باشند درعین‌حال سلطه ناپذیر و سلطه ستیز باشند.

معاون نظارت و تائید صلاحیت سپاه نینوا استان گلستان گفت: ما با تشکیل ارتش بیست‌میلیونی در مقابل تمامی سناریوهای نظام سلطه ایستاده‌ایم. ما همه طرح‌های آمریکایی‌ها را خنثی کرده‌ایم و اجازه ندادیم آمریکایی‌ها انقلاب اسلامی ایران را بی‌خاصیت کنند، هرچه آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند وارد یک باتلاقی جدید می‌شوند و هر چه تلاش می‌کنند بیشتر فرو می‌روند.

وی افزود: ما در دهه چهارم انقلاب فضایی به وجود آورده‌ایم که آمریکایی‌ها در مقابل عظمت ملت ایران در خلیج‌فارس زانوزده‌اند، آمریکایی که داعیه ابرقدرتی برجهان را داشت.

محمودی گفت: به نظر من بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی احیا مجدد دین اسلام است. آمریکایی‌ها بنا دارند دین اسلام را از بین ببرند.

وی خاطرنشان ساخت: امام با صدور انقلاب اسلامی اندیشه اسلام امروز را در مقابل اندیشه لیبرال دموکراسی به دنیا صادر کرد. لیبرال دموکراسی امروز به دنبال حفظ منابع خود است و بی‌خاصیت شده است و از سازمان‌های بین‌المللی و افراد برای منافع خود بهره‌برداری ابزاری می‌کنند.

معاون نظارت و تائید صلاحیت سپاه نینوا استان گلستان گفت: امروز الگوی ملت بسیجی ما در عراق تحت عنوان هشد الشعبی، سوریه گروه مقاومت، لبنان حزب‌الله در فلسطین جهاد اسلامی، افغانستان فاطمیون شکل‌گرفته است. امروز فضایی در دنیا به وجود آمده است که جنبش‌های آزادی‌خواه به پا خواسته‌اند و از استقلال خودشان می‌خواهند دفاع بکنند امروز اندیشه و ایدئولوژی اسلام به دنیا صادرشده است و دشمنان احساس خطر می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بسیج بن‌بست شکن است گفت: بسیج سیاسی و وابسته به یک جریان خاص نیست و مانند یک سیل خروشان است و هر خس و خاشاکی که بر سر راهش وجود داشته باشد کنار میزند و به مسیر اسلام و انقلاب ادامه می‌دهد.

وی افزود: انقلاب اسلامی در هر زمان یک موجی ایجاد می‌کند و یک‌مشت آشغال و ناخالصی را بیرون می‌ریزد و انقلاب به مسیر خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن‌روی جنگ اقتصادی با ملت ما تمرکز کرده و معیشت ما را خدشه‌دار کرده است گفت: دشمن امروز فضایی به وجود آورده تا با جنگ روانی و عملیات روانی ملت ما را بترساند تا امتیازهایی که دوست دارد را از ما بگیرد. اما شما بسیجیان با بصیرتی که امام خامنه‌ای فرمودند و با شناختی که از آمریکا دارید در مقابل این توطئه‌ها ایستاده‌اید.

معاون نظارت و تائید صلاحیت سپاه نینوا استان گلستان گفت: امروز شما بسیجیان با حضور خودتان نشان دادید که حافظ خون شهدا و پشتیبان ولایت هستید و حفظ نظام را از اوجب واجبات می‌دانید.

وی تصریح کرد: آن‌هایی که در داخل در بحث تصویب قرارداد ننگین fatf فعالیت می‌کنند تا در مجلس به‌صورت قانون تصویب بشود؛ می‌گویند آمریکایی‌ها به ما حمله می‌کنند؛ به فرموده مقام معظم رهبری: امریکا غلط می‌کنند به کشور ما حمله کند، فرزندان شما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آماده هستند و بدانید اگر دشمنان یکی بزنند 10 تا خواهند خورد. هر تهدیدی را به فرصت تبدیل می‌کنیم.

وی در پایان گفت: ما بسیجیان امروز در این مکان گرد هم آمده‌ایم و می‌گویید در آینده‌ای نزدیک جرثومه فساد اسراییل غاصب را نابود خواهیم کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :