رییس انجمن خوشنویسان گالیکش گفت: نمایشگاه مشترک خوشنویسی و نقاشی‌خط انجمن خوشنویسان شعبه گالیکش و دانش آموزان مدرسه نمونه دولتی شهید آزادیخواه گالیکش برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سید احمد صفی الحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه افزود: در این نمایشگاه تعداد 20 اثر خوشنویسی و نقاشی‌خط با موضوع پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) به نمایش درآمد.

وی گفت: در این نمایشگاه اجرای زنده خوشنویسی توسط خوشنویسان انجمن و دانش آموزان دوره عالی و ممتاز آموزشگاه شهید آزادیخواه برگزار شد و اسماء جلاله و ائمه اطهار (ع) نگارش شد که مورد استقبال پرشور دانش آموزان قرار گرفت.

به گفته وی آثار نگارش شده در نمایشگاه به دانش‌آموزان مدرسه اهدا شد.

صفی الحسینی اظهار داشت: فرهنگیان آموزشگاه، مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان و معاونت فرمانداری ازجمله بازدیدکنندگان نمایشگاه بودند.

وی افزود: همزمان با این نمایشگاه در جشن میلاد پیامبر اکرم در آموزشگاه، گواهینامه انجمن خوشنویسان به هنرجویان انجمن اهدا شد.

رییس انجمن خوشنویسان گالیکش گفت: این اولین نمایشگاه دوره‌ای انجمن خوشنویسان گالیکش در مدارس شهرستان است. انجمن خوشنویسان گالیکش بر آن است که ان شاءالله ازاین‌دست نمایشگاه‌ها در سطح مدارس شهر جهت معرفی هنر خوشنویسی برگزار نماید. امیدواریم با همکاری مدیران آموزشگاه‌ها این امر محقق شود.

وی در پایان از همکاری عصمتی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گالیکش، سجادی و نجف زاده مدیر و معاونت آموزشگاه نمونه دولتی شهید آزادیخواه گالیکش در برپایی این نمایشگاه تشکر و قدردانی کرد.

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

nilkooh3214 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :