رئیس اتاق اصناف گالیکش گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 20 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در این شهرستان گالیکش پلمپ شده است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " ولی خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه اظهار داشت: 2 هزار و 468 واحد صنفی دارای پروانه کسب معتبر در شهرستان گالیکش فعال هستند.

وی افزود: از آغاز سال جاری تاکنون برای 200 واحد صنفی پروانه کسب صادر و تمدید شد.

به گفته خسروی؛ طبق برآوردها 250 واحد کسبی فاقد پروانه در شهرستان گالیکش وجود دارد که به دلایل مختلف برای اخذ پروانه کسب اقدامی نکرده‌اند.

رئیس اتاق اصناف گالیکش افزود: در همین رابطه از طریق بازرسی اصناف و اتحادیه‌های مربوطه در سه الی چهار مرحله به واحدهای بدون جواز کسب اخطار صادرشده که در صورت عدم همکاری برای اخذ مجوز، مغازه آنان پلمپ می‌شود.

وی همچنین گفت: در طول این مدت گشت‌های مشترک بازرسین اتاق اصناف با فرمانداری، مرکز بهداشت، اداره صنعت و معدن و دامپزشکی بیش از 50 مورد گشت مشترک از واحدهای صنفی مختلف همچون خبازی ها، خواربارفروشی‌ها، کارگاه های قنادی، شیرینی فروشی‌ها، سموم آفات نباتی و عطاری‌ها بازدید کارشناسی به عمل آمد.

خسروی گفت: در این مدت واحد بازرسی این اتاق نیز از یکهزار و 543 واحد صنفی بازدید به عمل‌آورده که 28 واحد از این تعداد به علت گران‌فروشی و عدم درج قیمت به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

رئیس اصناف گالیکش از توزیع 29 تن برنج، 44 تن گوشت مرغ منجمد، یکهزار و 500 کیلوگرم گوشت گرم، 8 هزار و 100 کیلوگرم گوشت گوساله، 13 هزار و 589 کیلو تخم‌مرغ و 10 هزار عدد قوطی رب در اجرای طرح تنظیم بازار در سال جاری خبر داد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :