فرمانده سپاه گالیکش؛ بسیج را یک نیروی کارآمد در همه‌ی لحظات موردنیاز انقلاب و آمادگی و حضور در همه میدان‌ها، یک قدرت کاملاً بازدارنده برای دفاع همه‌جانبه و حفظ اسلام و ملت ایران توصیف کرد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سرهنگ دوم پاسدار سید یحیی قاضوی پیش از خطبه‌های نماز جمعه گالیکش در جمع نمازگزاران با اشاره به ویژگی‌های بسیج از منظر امام خمینی (ره) گفت: کمک به گسترش دین مبین اسلام و حفظ ارزش‌ها، تشکیلات سازمان‌یافته، مخالفت با استکبار، تعاون در سازندگی و محرومیت‌زدایی، تربیت رزمندگان ازجمله ویژگی‌های بسیجیان است.

وی افزود: ویژگی‌های یک بسیجی مکتبی بودن و ولایتمداری، اخلاص، انعطاف، پیشتازی در همه امور، نوآوری، اعتقاد به اسلام ناب محمدی، انضباط فکری و بصیرتی، برائت از دشمن، وفاداری به انقلاب اسلامی، حضور در همه‌ی مواقع موردنیاز انقلاب است.

قاضوی بسیج را یک نیروی کارآمد در همه‌ی لحظات موردنیاز انقلاب و آمادگی و حضور در همه میدان‌ها، یک قدرت کاملاً بازدارنده برای دفاع همه‌جانبه و حفظ اسلام و ملت ایران توصیف کرد.

فرمانده سپاه گالیکش ازجمله کاربردهایی بسیج را دفاع همه‌جانبه و امنیت، سازندگی و آبادانی کشور، آموزش، مباحث علمی و محرومیت‌زدایی و نظامی را تنها گوشه‌ای از دریای بیکران بسیج در کشور نام برد که در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی می‌تواند نقش خود را ایفا کند و برای دیگر کشورهای اسلامی الگو باشد.

وی در پایان به خدمات بسیج در سال‌های اولیه انقلاب در جنگ سخت نظامی اشاره و خاطرنشان کرد: این بسیجیان عصر دیروز بودند که در آن سال‌ها از حیثیت و آبروی ملت ما دفاع کردند و امروز آن‌ها شهید حججی‌ها را تقدیم این نظام و انقلاب کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :