رئیس جدید اداره بهزیستی گالیکش معرفی شد + تصاویر - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

در جلسه‌ای در اتاق فرماندار گالیکش رئیس جدید اداره بهزیستی این شهرستان معرفی شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " پیش از ظهر امروز در جلسه‌ای با حضور فرماندار گالیکش و قائم‌مقام مدیرکل بهزیستی گلستان، معصومه ملکان به‌عنوان رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان گالیکش معرفی شد و از زحمات علی رمضانی راد، رئیس سابق اداره بهزیستی این شهرستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

nilkooh2995 1

فرماندار گالیکش در این جلسه اظهار داشت: در سال‌های اخیر موضوع آسیب‌های اجتماعی در کشور ما به‌عنوان یکی از مشکلات و بحران‌هایی است که در سطوح بالای نظام، با حساسیت و جدیت رصد می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت مجموعه بهزیستی در جامعه، خاطرنشان کرد: بهزیستی در جهت کاهش‌های آسیب‌های اجتماعی از طریق اقدامات پیشگیرانه دارای مسئولیت‌های بسیار سنگین و اثرگذاری است.

خسروی اضافه کرد: جامعه هدف این سازمان که شامل معلولین و افراد آسیب‌دیده از معضلات اجتماعی هستند از اقشار بااهمیت جامعه بوده و خدمت به این افراد باید با رضایت قلبی باشد.

فرماندار گالیکش ضمن تأکید بر ایجاد انگیزه در دست‌اندرکاران عرصه بهزیستی شهرستان خطاب به رئیس جدید گفت: تلاش در جهت افزایش مشارکت‌های مردمی، استفاده از ظرفیت تشکل‌های مردم‌نهاد و بهره‌گیری از حداکثر توان اجتماعی می‌تواند بخش عظیمی از نیازهای جامعه هدف بهزیستی را تأمین کند.

گفتنی است معصومه ملکان رئیس جدید بهزیستی شهرستان گالیکش با 7سال سابقه، پیش‌ازاین معاونت و مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان کلاله را به عهده داشته است.

علی رمضانی راد نیز از تاریخ 22 تیرماه 1393 عهده‌دار ریاست اداره بهزیستی گالیکش شده بود.

nilkooh2995 1

nilkooh2995 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :