همایش تجلیل از معلمین برگزیده گالیکش برگزار شد + تصاویر - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

سی و چهارمین یادواره گرامیداشت مقام معلم در گالیکش با حضور فرهنگیان شاغل و بازنشسته و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " امام‌جمعه گالیکش در این آیین که در هتل آسمان شهر گالیکش برگزار شد ضمن تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم گفت: توصیه من به تقوای الهی و همچنین علاوه بر تقوای روحی، قلبی، سیاسی، اقتصادی و ...، تقوای علمی هم باید داشته باشیم.

nilkooh2990 1

حجت‌الاسلام سید «محمد دلبری» افزود: کسی تقوای علمی دارد، که انقلابی فکر کند.

وی گفت: شهید مطهری مرد میدان اندیشه و تفکر بود که دو خصوصیت ویرایش فکر و آرایش فکر داشت.

امام‌جمعه گالیکش تصریح کرد: معلمین باید باتقواترین، ولایتی‌ترین، دشمن‌ستیز ترین مردم باشند.

nilkooh2990 1

فرماندار گالیکش نیز در این همایش گفت: شرافت و مقام معلم به سبب این است که شأن و منزلت خداوند و پیامبران را دارد.

حسن خسروی گفت: همه شأن معلمین به این است که انسان را به هدف اصلی یعنی همان عبودیت می‌رساند.

وی افزود: همچنان که روشنی، ظلمت را از بین می‌برد معلم هم با نور علم مردم را هدایت می‌کند و این‌چنین نقش راهنما و تعلیم کننده انسان را به عهده دارد.

فرماندار گالیکش یادآور شد: نقش اصلی در هدایت جامعه و بشر با معلم است فلذا بالاترین ارزش را در نزد خداوند دارد. معلمین باید قدر این منزلت را بدانند.

وی خاطرنشان کرد: تمام جنبندگان و کائنات برای معلم طلب آمرزش می‌کند، معلمی که در راستای نیکی‌ها تعلیم و تربیت می‌کند.

خسروی اظهار داشت: امروزه معلمین باید به‌عنوان افراد مؤثر، به آسیب‌های اجتماعی جامعه حساس بوده و نسبت به این موضوعات دغدغه داشته باشند.

nilkooh2990 1

مدیر آموزش‌وپرورش گالیکش نیز در ابتدای این همایش ضمن خیرمقدم گویی به فرهنگیان و مسئولین حاضر در مراسم و تبریک هفته معلم و همچنین قدردانی از زحمات قشر فرهنگیان، هدف اصلی فرهنگیان را تربیت انسان عنوان کرد.

مهدی خسروی همچنین به نقل از امام راحل گفت: سعادت هر جامعه را فرهنگیان آن جامعه رقم می‌زند.

وی به فعالیت‌های اداره آموزش‌وپرورش گالیکش اشاره کرد و گفت: سال تحصیلی گذشته 40 دانش‌آموز رتبه‌های استانی کسب کردند، 51 دانش‌آموز مدال ورزشی در دوره‌های ابتدائی و متوسطه کسب کردند.

خسروی افزود: در حوزه آموزشی حدود 30 دانش‌آموز مقام‌های برتر استانی و کشوری کسب کردند. علی‌رغم کمبود، همکاران ما مشابه سنوات قبل، تلاش وافر خود رادارند و هر افتخاری کسب می‌شود نتایج زحمات آن‌هاست.

مدیر آموزش‌وپرورش گالیکش اظهار داشت: تاکنون در حوزه ستادی، راه‌اندازی چمن مصنوعی- مرکز اختلالات یادگیری و مرکز مشاوره تحصیلی را داشته‌ایم و ان‌شاءالله به‌زودی اردوگاه دانش‌آموزی با حمایت‌های شهرستانی، راه‌اندازی خواهد شد.

در پایان این مراسم از خانواده مرحوم محمد وزیری، بازنشسته‌ی فوت‌شده در سال 97، بازنشسته‌های فرهنگی سال 96، معلم‌های نمونه استانی و شهرستانی، معلم‌های برتر و موفق و همچنین معلم‌های برتر از نگاه دانش‌آموزان تقدیر شد و هدایایی به‌رسم یادبود به آن‌ها اهدا شد.

nilkooh2990 1

nilkooh2990 1

nilkooh2990 1

nilkooh2990 1

nilkooh2990 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :