شوراها پل ارتباطی مردم و مسئولین که زمینه آبادانی روستاها را فراهم کردند + تصاویر - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

فرماندار گالیکش گفت: شوراها باید با در نظر داشتن همه مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری و زیست‌محیطی در جهت توسعه پایدار روستایی تلاش کنند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " عصر دیروز حسن خسروی در همایش تجلیل از شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان گالیکش گفت: شوراها به‌عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولین در سال‌های گذشته توانسته‌اند زمینه آبادانی و روستاها را فراهم کنند.

nilkooh2989 1

وی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی شوراهای اسلامی افزود: گرچه اوضاع اقتصادی کشور خوب نیست اما خدماتی که دولت چه ازنظر امکانات و ماشین‌آلات و چه ازنظر پرداخت‌های مالی ارائه داده است با دولت‌های قبل قابل‌مقایسه نیست.

خسروی ضمن توصیه به کار با برنامه به اعضای شوراهای اسلامی تأکید داشت: شوراها باید با در نظر داشتن همه مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری و زیست‌محیطی در جهت توسعه پایدار روستایی تلاش کنند.

فرماندار گالیکش تشکیل تعاونی‌های روستایی در زمینه‌های مختلف تولیدی، کشاورزی، گردشگری و ... را ازجمله ابزارهای رسیدن به توسعه پایدار در روستاها عنوان کرد و افزود: مردم باید نقش اصلی را در برنامه‌های شورا داشته باشند و شوراها باید از ظرفیت مردم در این راه استفاده نمایند.

وی با اشاره به مساعدت‌ها و اعتبارات قابل‌توجه دولت در بخش روستایی خاطرنشان کرد: ما باید باز سیاست‌ها و برنامه‌های دولت حمایت و پشتیبانی کنیم و با آن‌ها هم‌راستا باشیم.

خسروی بررسی و شناخت کمبودها و نارسایی‌های روستاها و نظارت و پیگیری در اجرای طرح‌های عمرانی در روستاها را ازجمله وظایف شوراها دانست و اظهار داشت: اعضای شوراهای اسلامی باید برای همه مسائل روستا برنامه داشته باشند.

وی گفت: حفاظت از آب، خاک و محیط‌زیست ازجمله شعارها و برنامه‌های دولت است که باید موردتوجه قرار گیرد.

شایان‌ذکر است در انتهای این همایش از شوراهای اسلامی روستاها با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد.

nilkooh2989 1

nilkooh2989 1

nilkooh2989 1

nilkooh2989 1

nilkooh2989 1

nilkooh2989 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :