گالیکش قهرمان مسابقات نوجوانان کاراته المپیاد گلستان شد + تصاویر - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

رئیس هیئت کاراته گالیکش از قهرمانی این شهرستان در مسابقات نوجوانان کاراته المپیاد گلستان خبر داد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " شیهان اکبر بارانی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه اظهار کرد: سومین دوره المپیاد ورزشی استان در رشته کاراته در دو رده نوجوانان و نونهالان در استان پیگیری شد که 12 شهر و شهرستان در این مسابقات باهم رقابت کردند.

وی ادامه داد: در رده نونهالان فاضل‌آباد با کسب سه مدال طلا، سه نقره و دو برنز مقام نخست را به خود اختصاص داد.

رئیس هیئت کاراته گالیکش خاطرنشان کرد: شهرستان گرگان با کسب دو مدال طلا، دو مدال نقره و یک مدال برنز در جایگاه دوم ایستاد و بندرگز با کسب دو مدال طلا یک نقره و سه برنز مقام سومی این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص داد.

بارانی بیان کرد: تیم‌های کلاله، علی‌آباد کتول، گنبدکاووس، گالیکش، نوکنده، آزادشهر، مینودشت، کردکوی و چشمه‌ساران به ترتیب عناوین چهارم تا دوازدهم این مسابقات را کسب کردند.

به گفته وی در رده نونهالان گالیکش با کسب دو مدال طلا یک نقره و دو نشان برنز در جایگاه اول ایستاد، فاضل‌آباد با کسب یک مدال طلا و سه برنز دوم شد و کلاله با کسب یک مدال طلا و یک برنز به مقام سومی رسید.

بارانی افزود: گالیکش توسط طاها قاضی محسنی و محمدجواد بارانی به نشان طلا، امیرحسین عربگلو به نشان نقره و امیرعلی فرامرزی و محمد گلوی به نشان برنز دست‌یافت.

وی اضافه کرد: آزادشهر، بندرگز، گنبدکاووس، گرگان، علی‌آباد کتول، مینودشت، کردکوی، نوکنده و چشمه‌ساران به ترتیب جایگاه‌های بعدی را کسب کردند.

nilkooh2982 1

nilkooh2982 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :