شکوفایی اقتصادی و فرهنگی در سایه امنیت محقق می‌شود / سربازان گمنام امام زمان (عج) حافظ اسرار مردم و افشاگر توطئه دشمنان‌اند - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

امام‌جمعه گالیکش گفت: شکوفایی اقتصادی و فرهنگی در سایه امنیت محقق می‌شود.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حجت‌الاسلام سید « محمد دلبری» ضمن توصیه خود و دیگران به رعایت تقوای الهی گفت: هفت باب جهنم در بدن انسان هفت عضو هستند: چشم، گوش، زبان، شکم، دست، پا و دامن؛ که اگر هرکدام از این‌ها کنترل نشود دری از درهای جهنم بازخواهد شد.

وی با اشاره به میلاد امام زمان (عج)، روز جهانی مستضعفان و هفته سربازان گمنام امام زمان (ع) گفت: شکوفایی اقتصادی و فرهنگی در سایه امنیت محقق می‌شود.

خطیب جمعه گالیکش افزود: حضرت علی (ع) می‌فرماید: دو نعمت هست که واقعیت آن‌ها را نشناخته‌اند و به آن نرسیده‌اند یکی صحت و سلامتی و دیگری امنیت؛ مقام معظم رهبری می‌فرماید: این افتخار شمارا بس که امام بزرگوارمان سینه‌هایتان را به نام امام زمان (ع) مزین داشته‌اند.

امام‌جمعه گالیکش اضافه کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) کار سنگینی دارند و در نزد خدا مقرب‌اند. حافظ اسرار مردم و افشاگر توطئه دشمنان‌اند. رعایت شان و آبرو و ناموس مردم جزء اولویت‌ها و برنامه کاری آن‌ها محسوب می‌شود.

به گفته وی وزارت اطلاعات تعلق به مردم دارد نه حزب و جناح خاصی؛ ازنظر علمی به‌روز هستند و چه‌بسا به جلوتر هم حرکت می‌کنند. دشمنان به فکر نفوذ به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و این عزیزان در مقابل دشمنان می‌ایستند و شهدای زیادی را تقدیم کرده‌اند. شیطنت‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند و امنیت را در این کشور امام زمانی برقرار کرده‌اند و چه نعمتی از این بزرگ‌تر که مورد تأیید امام و رهبری بوده و هستند.

حجت‌الاسلام دلبری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شاخصه اصلی مدیران انقلاب اسلامی چیست؟ باید عدالت در جامعه حاکم بشود و به مرحله اجرا دربیاید، با ظلم و ستم و تبعیض مقابله کنند و محرومیت‌ها را از بین ببرند.

وی افزود: برای این کار به یک مدیر انقلابی نیاز داریم. باید به آرمان‌ها باور داشته باشد. گفتار و اعمالش باهم مطابقت داشته باشد. خدمت‌رسانی به مردم را سرلوحه کارش قرار بدهد. در خط امام و رهبری و شهدا حرکت بکند. ساده‌زیست باشد و از اشرافی گری بپرهیزد. حمایت از کالای ایرانی برای رفع محرومت زدایی را سرلوحه کارش قرار بدهد. مدیر انقلابی چنین فردی است. نظام اسلامی هیچ عیبی نداشته و ندارد و عیب‌ها از مدیران ماست. هرگاه مدیر انقلابی و فعال داشتیم کارها پیش رفته است و هر جا که مدیر غیرانقلابی و کاهل داشته‌ایم کارها راکد مانده است.

امام‌جمعه گالیکش در مورد زمینه‌ها و اهداف آمریکا از درگیری‌های منطقه‌ای گفت: سیاست‌های آمریکا در منطقه نقش بر آب‌شده است. اگر امواج انقلاب، کشورهای منطقه را فرامی‌گرفت کار آمریکا تمام‌شده بود.

خطیب جمعه گالیکش افزود: ترس آمریکا از این است که انقلاب در منطقه گسترش پیدا کند. آمریکا می‌خواهد کشورهای عربی و حاکمان بدبخت آن‌ها را همراه خود کند. به فکر تأمین امنیت رژیم منحوس و بدبخت اسرائیل است.

حجت‌الاسلام دلبری یادآور شد: باید دست آوردهای جبهه مقاومت را در تریبونها بیان کنیم و به جهانیان بگوییم. مشکلات مردم را بیان کرده و دولتمردان را به رفع آن‌ها تشویق کنیم.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی با حضور مردم و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری تمام شیطنت‌های دشمنان را خنثی کرده و با مشتی محکم دهان آن‌ها را خردکرده است.

امام‌جمعه گالیکش در پایان، هفته عقیدتی سیاسی سپاه، روز معلم، روز بزرگداشت شیخ کلینی، روز شوراها، روز کارگر و روز بیماری‌های خاص را گرامی داشته و از زحمات شبکه بهداشت شهرستان به خاطر ایجاد ایستگاه سلامت در نماز جمعه تشکر نمود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :