فرماندار گالیکش در همایش تجلیل از جوانان برگزیده این شهرستان گفت: با نگاه به زندگی حضرت علی‌اکبر (ع) درمیابیم جوان امروز برای اینکه یک شخص مفید در اجتماع باشد باید در جامعه نقش‌آفرینی کند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسن خسروی اظهار داشت: جوان امروز برای اینکه در جامعه یک آدم مؤثر باشد نباید دنبال یک الگو در فرهنگ‌های بیگانه باشد بلکه باید کارها و عملکرد خود را بازندگی ائمه و شخصیت‌های بزرگ اسلام تطبیق داده و نقص‌های خود را برطرف نماید.

nilkooh2980 1

وی با اشاره به بیانات امیرالمؤمنین علی علیهم‌السلام در نهج‌البلاغه یادآور شد: جوانان باید در جامعه اخلاق اجتماعی داشته باشند و امربه‌معروف و نهی از منکر یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که به‌عنوان نقش اجتماعی جوانان باید به آن توجه نماییم.

خسروی با اشاره به شعار سال بیان کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی مهم‌ترین نقش را جوانان می‌توانند با ورود به عرصه‌های اقتصادی ایفا می‌کنند.

فرماندار گالیکش خاطرنشان کرد:مهم‌ترین سرمایه یک جامعه نیروی انسانی آن است و مهم‌ترین بخش نیروی انسانی در این جامعه، جوانان می‌باشند.

گفتنی است در پایان این مراسم از کارکنان جوان برگزیده ادارات و جوانان برتر شهرستان که در مسابقات مختلف علمی، قرآنی و ورزشی در سطوح مختلف مقام کسب کرده بودند، با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

nilkooh2980 1

nilkooh2980 1

nilkooh2980 1

nilkooh2980 1

nilkooh2980 1

nilkooh2980 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :