رییس شبکه بهداشت و درمان گالیکش گفت: شعار هفته سلامت امسال «پوشش همگانی سلامت برای همه، در هرکجا» است و مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان تمام توان خود را جهت تحقق این هدف بکار خواهد بست.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسن رحیم زاده در همایش سفیران سلامت گالیکش که در کانون شهید محمدباقر خسروی این شهرستان برگزار شد گفت: تأمین سلامت جزو اهداف وزارت بهداشت بوده و بهداشت و درمان به‌تنهایی نمی‌تواند متولی سلامت مردم باشد.

nilkooh2974 1

وی افزود: برای صرفه‌جویی در هزینه‌های پرداختی و زمان صرف شده جهت ویزیت بیماران باید همه سازمان‌ها و ادارات دست‌به‌دست هم دهیم و با همکاری هم به این اهداف مهم دست‌یابیم تا جایی که هر فرد داوطلبانه به‌عنوان پزشک در منزل باشد و مسئولیت سلامت خود و اعضای خانواده‌اش را به عهده گیرد و پیام‌های سلامتی را به اعضای خانواده انتقال دهد.

به گفته رحیم زاده شعار هفته سلامت امسال «پوشش همگانی سلامت برای همه، در هرکجا» است و مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان تمام توان خود را جهت تحقق این هدف بکار خواهد بست.

وی به افزایش آمار بالای دخانیات در جوانان اشاره کرد و آن را زنگ خطری برای تمامی ارگان‌ها دانستند و از سفیران سلامت خواستند تمامی تلاششان را برای تغییر نگرش در اجتماع نسبت به دخانیات بکار بندند.

nilkooh2974 1

معاون فرماندار گالیکش نیز گفت: شبکه بهداشت و درمان گام‌های ارزشمندی را در جهت حفظ و ارتقاء سلامت همشهریان برمی‌دارند.

ایوب ابوالتختی سلامتی را از واجبات مهم زندگی و نعمتی دانست که تمام وجود و هستی جوامع انسانی با آن رابطه مستقیم دارد.

وی همچنین از سفیران سلامت به‌عنوان بازوان بهداشت از طریق انتقال آموزش‌ها، در سطح سلامت جامعه یادکرد و در ادامه به ایراد مطالبی در رابطه با مضرات استعمال دخانیات و عواقب روی آوردن به مواد مخدر پرداخت.

علی رمضانی راد رییس اداره بهزیستی گالیکش نیز در این همایش ازجمله مؤلفه‌های سلامت در اجتماع را کاهش طلاق، سلامت روحی و روانی اجتماع و کاهش گرایش به دخانیات و مواد مخدر دانست.

در حاشیه مراسم پخش موسیقی زنده توسط پرسنل شبکه بهداشت، پخش کلیپ تصویری درزمینهٔ دخانیات، اجرای مسابقه جهت خانم‌ها و آقایان حاضر در جمع و پذیرایی با کیک و آبمیوه و قرعه‌کشی و اهدا جوایز انجام شد.

در پایان نیز با اهدا لوح تقدیر و جوایز از سفیران سلامت خانواده، سفیران سلامت خانوار، رابطین سلامت، مراقبین سلامت مدرسه، رهبران گروه خودیار، برگزیدگان آثار دانش آموزش در رابطه با دخانیات و مدیریت و معاونت مدرسه شهید آزادیخواه و قاری قرآن تقدیر و تشکل به عمل آمد.

nilkooh2974 1

nilkooh2974 1

nilkooh2974 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :