پس از حذف گالیکش از نامه نماینده حوزه انتخابیه شرق گلستان اینک دانش‌آموختگانش این شهرستان از آزمون جذب نیرو در بیمارستان مینودشت حذف شدند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " 10 اردیبهشت‌ماه در مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی «شهرام کوسه غراوی» به دلیل استقبال کم واجدین شرایط رأی غرب حضور انتخابات (مینودشت و گالیکش) نسبت به شرق آن در مرحله اول، کمک شهروندان گالیکش و اشتباهات استراتژیک سید «نجیب حسینی» راهی بهارستان شد.

چهار روز پس از اعلام نتایج انتخابات در همایش روز معلم گالیکش حسن خسروی فرماندار گالیکش در جمله‌ای تاریخی با اعلام اینکه «بالاخره گالیکشی‌ها هم نماینده به مجلس فرستادند» و غراوی هم با عنوان اینکه «در گالیکش زندگی کرده‌ام و خود را یک گالیکشی می‌دانم؛ گالیکش درگذشته محل گذر بوده و ما قصد آن داریم این شهرستان را ایستگاه و محل توجه قرار دهیم» نوید روزهای خوبی برای شهروندان گالیکش دادند.

در همان ابتدای کار فرد معلوم‌الحال شهر که این روزها در قامت مخالف نماینده مجلس ظاهرشده است به دنبال استثمار غراوی و گرفتند دفتر این نماینده در گالیکش بود که خیلی زود ستاد این نماینده از اهداف وی مطلع و جلوی این کار را گرفتند.

با علم به اینکه دو صد گفته چون نیم کردار نیست؛ وعده‌ووعیدهای غراوی که در هر دیدار مردمی تکرار شد تاکنون در گالیکش آن‌گونه که انتظار بود رنگ تحقق به خود نگرفته است. این خلف وعده‌ها حتی باعث نارضایتی‌هایی در ستاد انتخاباتی وی نیز شده و برخی به دنبال برائت از حضور در ستاد انتخاباتی وی هستند.

nilkooh2951 1

nilkooh2951 1

شهروندان گالیکش معتقد هستند همان‌گونه که کانال اطلاع‌رسانی غراوی گزارش کار می‌دهد این نماینده بیشتر وقت خود را معطوف شرق حوزه انتخابیه کرده و توجه چندانی به گالیکش ندارد تا جایی که طی نامه 20 اردیبهشت‌ماه خود به دکتر هاشمی وزیر بهداشت نام گالیکش را از حوزه انتخابیه خود حذف کرده است.

وی حتی در این نامه قالب مردم شرق گلستان را از هم‌وطنان ترکمن اعلام می‌کند که این‌گونه نیست.

البته مسئول رسانه‌ای غراوی با جایگزین کردن نامه‌ای دیگر سعی کرد اشتباه خود را جبران کند اما این اقدام موردقبول شهروندان گالیکش نیست و به اعتقاد آن‌ها باید غراوی به‌طور رسمی از مردم این دیار عذرخواهی می‌کرد.

غراوی عیارش را برای گرفتن حق دانش‌آموختگان گالیکش نشان دهد

پس از حذف گالیکش از نامه غراوی اینک دانش‌آموختگان پرستاری، مامایی و پیراپزشکان این شهرستان از آزمون جذب نیرو در بیمارستان مینودشت حذف‌شده‌اند!!!

برخی از دانش‌آموختگان گالیکشی به نیلکوه گفتند: درحالی‌که دی‌ماه 96 در آزمون کتبی علوم پزشکی برای جذب در بیمارستان مینودشت شرکت و در اعلام نتایج جز قبول‌شدگان هستند اما 20 فروردین‌ماه باوجوداینکه گالیکش بیمارستان ندارد و بومی مینودشت در این آزمون محسوب می‌شوند حق مسلم آن‌ها نادیده گرفته‌شده و مدارک آن‌ها را تحویل نگرفته‌اند و در آستانه حذف از این آزمون قرار دارند!!!

بر اساس شنیده‌ها؛ جمعیت گالیکش نیز برای گرفتن مجوز ساخت بیمارستان در مینودشت محاسبه‌شده است تا مجوز ساخت به این شهرستان داده شود اما حال حق فرزندان گالیکش را در آزمون استخدامی این بیمارستان نادیده می‌گیرند.

دانش‌آموختگان گالیکش انتظار دارند نماینده شرق گلستان پس از اشتباه سهوی حذف نام گالیکش در نامه به وزیر بهداشت؛ حال عیارش را برای گرفتن حق مردم این دیار در ورود دانش‌آموختگان گالیکش به مراحل گزینش بیمارستان مینودشت نشان دهد.

دیدگاه‌ها   

+2 #2 عاطفه خسروی 1397-01-27 21:20
درود، همانگونه که مستحضر اید، گالیکش بیمارستان ندارد و این امر در آزمون سال 95 هم تکرار شد، بودند پرستاران گالیکش که در بیمارستان کلاله مشغول فعالیت که در آزمون کتبی قبول وبدلیل بومی نبودن شهرستان از مرحله دوم حذف شدند. هم اینک که تاریخ تکرار شد، جادارد حق آنان نیز ادا شود
نقل قول کردن
+3 #1 شهروند 1397-01-27 08:54
از ماست كه بر ماست
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :