برای انتقال به پیام‌رسان‌های داخلی صبور باشید؛ منافع آن را خواهید دید - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

امام‌جمعه گالیکش گفت: جریان‌های سیاسی آستین‌ها را بالا بزنند و از دولت، تولید کالای ایرانی، پول وطنی و سرمایه ملی حمایت کنند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حجت‌الاسلام سید «محمد دلبری» پس از توصیه خود و نمازگزاران جمعه گالیکش به رعایت تقوای الهی، ترک گناهان و محرمات گفت: بهترین توشه برای آخرت تقوای الهی است.

وی در خصوص فضای مجازی گفت: تعرض به حریم داخلی مردم حرام شرعی است. باید از حریم خصوصی مردم در پیام‌رسان داخلی صیانت شود.

حجت‌الاسلام دلبری افزود: یکی از اسناد ملی کشور که در شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسید سند ساماندهی پیام‌رسان داخلی است. باید با آن دسته از پیام‌رسان‌های خارجی که اقدام به نقض قوانین ایران اسلامی کرده‌اند به‌شدت برخورد شود.

به گفته امام‌جمعه گالیکش بر اساس تصمیمات شورای عالی فضای مجازی قراراست بسترهای کوچ مردم از پیام‌رسان‌های خارجی به پیام‌رسان‌های داخلی فراهم شود.

خطیب جمعه گالیکش تصریح کرد: تلگرام یکی از عوامل ایجاد اخلال در بازار ارز است. یکی از دغدغه‌های مطرح‌شده برای کاربران پیام رسانه‌های داخلی این است که مطالب خصوصی آن‌ها در معرض دید دیگران قرار می‌گیرد که این‌طور نیست.

انتقال ده‌ها میلیون کاربر تلگرام به پیام‌رسان‌های داخلی کار بسیار سختی است. کاربران محترم صبور باشند که درازمدت ان‌شاءالله منافع آن را خواهند دید.

وی به افزایش نرخ دلار طی روزهای اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: حمایت از دولت در تنظیم نرخ ارز ضروری است. همه باید متحد باشیم. جریان‌های سیاسی آستین‌ها را بالا بزنند و از دولت حمایت کنند. از تولید کالای ایرانی، پول وطنی و سرمایه ملی حمایت کنیم.

امام‌جمعه گالیکش تأکید کرد: اقتدار ایران استیصال دشمنان ایران است.

حجت‌الاسلام دلبری ضمن تبریک 29 فروردین‌ماه روز ارتش جمهوری اسلامی گفت: ارتشیان دلاور به نحو احسن به وظیفه خودشان عمل کردند و لازم است که از آن‌ها تشکر کنم.

وی افزود: بعد از انقلاب عده‌ای به دنبال منحل کردن ارتش بودند که با درایت حضرت امام راحل (ره) این توطئه خنثی شد. مقام عظمای ولایت نیز می‌فرماید: هیچ زمانی به‌اندازه زمان کنونی دشمن توطئه و شیطنت نکرده است ولی باقدرت بالای قوای نظامی خنثی‌شده است.

خطیب جمعه گالیکش اضافه کرد: ما در زیر پرچم الهی که به دست مقام عظمای ولایت است قرارگرفته‌ایم. دشمن به دنبال فروپاشی انقلاب اسلامی، تقویت داعش و ترویج طرح خاورمیانه بزرگ، جنگ نرم و چنگ اقتصادی بود که ما آن‌ها را شکست دادیم.

امام‌جمعه گالیکش اظهار داشت: اوضاعی که در منطقه وجود دارد با توجه به شیطنت‌های استکبار و ایادی بدبخت آن‌ها و حرف‌هایی که آقای ترامپ مطرح کرده و حمایت اعراب منطقه همه به دنبال توطئه جدید هستند. نباید منطقه درگیر جنگ شود این به ضرر مردم منطقه خواهد بود. بهترین راه‌حل این مشکلات گفتگوهای دیپلماسی با حمایت ایران اسلامی و الگو قرار دادن ایران است.

حجت‌الاسلام دلبری در بخش دیگری از خطبه‌ها ضمن تبریک فرارسیدن مبعث پیامبر گرامی اسلام به همه مسلمانان به‌ویژه نمازگزاران گفت: مبعث یکی از اعیاد بزرگ مسلمانان و جهان اسلام است و هدف از بعثت انبیاء تقویت انسان است.

وی افزود: پیامبر گرامی اسلام در چهل‌سالگی در غار حرا به پیامبری مبعوث شدند و مأموریت یافت که دین مقدس اسلام را تبلیغ کند. اولین نفر حضرت خدیجه (س) و سپس حضرت علی (ع) اسلام آوردند.

امام‌جمعه گالیکش اضافه کرد: خداوند در سوره حجر می‌فرماید: ای پیامبر هر آنچه را که به شما امر کردیم انجام بده و دعوت خودت را علنی کن. دین مقدس اسلام به‌عنوان آخرین دین الهی و قرآن به‌عنوان آخرین کتاب الهی جهان را فرا خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :