فرماندار گالیکش گفت: راه‌اندازی شبکه دولت و یا دولت و شهروند الکترونیک از خردادماه امسال به‌صورت پایلوت در گالیکش انجام شد و از آبان ماه در فرمانداری و شهرداری این شهرستان نیز راه‌اندازی شد.

به گزارش "پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسن خسروی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گالیکش گفت: این شبکه برای مکاتبات بین ادارات و اداره کل راه‌اندازی شده و تاکنون 16 اداره احصاء شده و بنا داریم در 23 اداره دیگر نیز راه‌اندازی کنیم.

nyl89

وی افزود: در حال بررسی هستیم تا در دهیاری‌ها نیز این امکان به وجود آید و تاکنون تائیدیه 8 دهیاری اخذشده و بیشتر هدف، دهیاری‌های دوردست و صعب‌العبور برای اجرای این شبکه است.

فرماندار گالیکش تصریح کرد: امید داریم مسئولان ادارت همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم با اجرای این طرح، ضمن صرفه‌جویی در زمان، کارهای ارباب‌رجوع را سریع‌تر انجام دهیم.

وی با اشاره به وفات حضرت ام‌البنین سلام‌الله علیها و روز بزرگداشت و تکریم مادران و همسران شهدا، اظهار کرد: بر همه ما واجب است که ادای احترام و تکریم مادران و همسران شهدا را در سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

خسروی با تبریک پیشاپیش میلاد حضرت زهرا سلام‌الله علیها و روز گرامیداشت زن و مادر، افزود: امام سجاد علیهم‌السلام در روایتی زن را نعمتی از سوی خداوند متعال برای انسان دانسته و از همگان خواسته است تا با او مدارا کرده و او را محترم بشمارند.

فرماندار گالیکش با تقدیر از حمایت امام‌جمعه این شهرستان، تأکید کرد: از نیروی انتظامی گالیکش نیز که موجب شدند شاخص‌های نظم و امنیت در سطح این شهرستان ارتقا یابد صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

خسروی برگزاری مسابقات نونهالان کشوری بوکس در گالیکش را یکی از اقدامات مثبت و ارزنده اداره ورزش و جوانان این شهرستان دانست و ادامه داد: مدیران و مسئولان شهرستان تلاش کنند با برگزاری برنامه‌ها و مراسمات شایسته ضمن کسب رضایت مردمی به دنبال تثبیت جایگاه شهرستان گالیکش در سطح استان و کشور باشید.

وی در توصیه به مدیران و مسئولان شهرستان گالیکش، تأکید کرد: در انجام امور و وظایف محوله خود در ادارات عقلانیت، تعامل، مردم‌سالاری، اشراف به مقررات و رعایت حال مردم و رفتار بااخلاق مناسب را همواره در نظر گرفته و با توجه به این مؤلفه‌ها خدمات خود را ارائه دهید.

خسروی تأکید کرد: در حوزه عفاف و حجاب و رعایت حقوق شهروندی، 6 نفر کارشناس آموزش‌های لازم را برای بازرسی ادارات در این 2 حوزه دیدند و در بازرسی‌های به‌عمل‌آمده، 12 دستگاه درزمینهٔ حقوق شهروندی و 4 دستگاه در حوزه حجاب و عفاف خوب عمل کردند.

وی یادآور شد: سال 97 از طرف دولت سال، شادابی، پرکاری، پرانرژی و افتتاح‌های فراوان نام‌گرفته و نیاز است این برنامه‌ها در کنار شعار سال از طرف مقام معظم رهبری موردتوجه جدی واقع شود و تنها به‌عنوان شعار در دستور کار نباشد، به‌نحوی‌که در پایان گزارش عملکرد در مورد فعالیت‌های انجام‌شده متناسب با شعار سال ارائه گردد.

وی گفتگوی بین نسلی را یکی از ضروریات این روزهای کشور دانست و تصریح کرد: مثل جوان امروز ما تشنه دریافت معارف انقلاب است و بر ما مسئولان واجب است که اهداف و مشی انقلاب اسلامی را به این عزیزان منتقل کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :