استقلال فرهنگی و اقتصادی در کشور حاصل نشده / طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، تحقق شعارهای عدالت‌طلبانه انقلاب اسلامی - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

امام‌جمعه گالیکش گفت: امید است با اجرای طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان بخشی از عقب‌ماندگی در حوزه عدالت جبران شود.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حجت‌الاسلام سید «محمد دلبری» در خطبه‌های نماز عبادی - سیاسی جمعه شهرستان گالیکش با اشاره به اینکه در دهه پیشرفت و عدالت قرار داریم گفت: همان‌طور که رهبری فرمودند ما باید در هر دو بخش پیشرفت و عدالت به موفقیت‌های بزرگی کسب کرده باشیم و کسب کنیم.

وی با اشاره به موفقیت‌های جمهوری اسلامی در برآورده کردن شعارهای خود به موفقیت‌ها در حوزه‌های استقلال سیاسی، استقلال دفاعی و نظامی اشاره کرد و گفت: در حوزه اجتماعی و فرهنگی به‌رغم پیشرفت‌های خوب و قابل‌توجه هنوز استقلال فرهنگی حاصل نشده است و به همین دلیل دستور آتش به اختیار از سمت رهبری برای استقلال فرهنگی صادر شد.

حجت‌الاسلام دلبری افزود: در حوزه اقتصادی هم استقلال همه‌جانبه وجود ندارد و ما امروزه با دو چالش عدم توازن و ضعف عدالت روبه‌رو هستیم.

خطیب جمعه گالیکش بابیان این موضوع که پیشرفت بدون عدالت نه مطلوب است و نه منطبق با آرمان‌های انقلاب اسلامی و نه هیچ‌گاه مدنظر مردم و رهبری نبوده، راه جبران عقب‌ماندگی در حوزه عدالت را عمل کردن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری؛ با یک مدیریت جهادی که حاصل آن تقویت تولید ملی و ایجاد اشتغال است عنوان کرد.

امام‌جمعه گالیکش ابراز امیدواری کردند تا با تصویب و اجرای طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان بخشی بزرگی از عقب‌ماندگی در تحقق شعارهای عدالت‌طلبانه انقلاب اسلامی را جبران کرد.

وی اظهار داشت: آشوب و چالش پروژه دشمن برای ناامید سازی و مهار ایران است.

حجت‌الاسلام دلبری با اشاره به شکست‌های جبهه استکبار و پیروزی‌های جبهه مقاومت گفت: جبهه استکبار به رهبری آمریکا همیشه هدفش این بوده که جلوی جبهه مقاومت را بگیرد و از آشوب و چالش هم استفاده کرده است.

امام‌جمعه گالیکش به وجود آوردن بحران‌های اجتماعی، سلب آرامش و امنیت، کاهش حس افتخار نیروهای انقلاب و مردم به‌نظام اسلامی، ایجاد بی‌تفاوتی مردم نسبت به‌نظام و انقلاب، ناامید سازی مردم به‌ویژه نسل جوان از موفقیت و تثبیت نظام اسلامی، دامن زدن به اختلافات داخل کشور و دوقطبی کردن جامعه، ایجاد تقابل میان مردم با نظام اسلامی و ناامید سازی دیگر ملل مسلمان را ازجمله هدف‌های دشمن برای مقابله انقلاب اسلامی بوده و هست.

وی در ادامه با تبیین برنامه‌های جبهه استکبار برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران گفت: گام اول آن‌ها برنامه عادی‌سازی روابط کشورهای عربی با رژیم منحوس اسرائیل و در گام دوم این رژیم منحوس را درنهایت امنیت قرار می‌دهند و می‌خواهند ایران اسلامی را به‌عنوان عامل ناآرامی در منطقه معرفی کنند اما غافل از اینکه چهل سال از عمر این انقلاب مقدس گذشته و با توجه به رهبری‌های حضرت امام، بیانات داهیانه مقام عظمای ولایت، حضور مردم و همگرایی و همدلی خصوصاً در منطقه و تقویت جبهه مقاومت به همین زودی زود شاهد خواهیم بود که استکبار نابود می‌شود و اسلام و مسلمین پیروز خواهند شد.

وی به سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشاره داشت و گفت: بالاترین عبادت خدمت به مردم محروم است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :