اولین کارگاه آموزشی پرنده‌نگری و پایش پرندگان شکاری در پارک ملی گلستان + تصاویر - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

اولین کارگاه آموزشی پرنده‌نگری و پایش پرندگان شکاری با حضور محیط‌بانان شرق گلستان در سالن همایش موزه حیات‌وحش پارک ملی گلستان برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " با توجه به اهمیت آموزشی، ارتقاء سطح علمی و افزایش توانمندی‌های کارشناسان واحد طبیعی و محیط‌بانان شرق گلستان اولین کارگاه آموزشی تحت عنوان « آشنایی با پرنده‌نگری و پایش پرندگان شکاری » در محل سالن همایش موزه حیات‌وحش پارک ملی گلستان برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که به مدت دو روز برگزار شد بیش از 50 نفر از روسای ادارات، کارشناسان واحد طبیعی و محیط‌بانان شهرستان‌های شرق استان گلستان (گنبدکاووس، مینودشت و گالیکش، کلاله، مراوه‌تپه و پارک ملی گلستان) حضور داشتند.

این کلاس توسط دکتر «رضا کیامرزی» استاد پژوهشگر پرندگان شکاری و مدرس پرنده گری و پایش پرندگان شکاری و «حسن مقیمی» عکاس طبیعت و حیات‌وحش برگزار شد.

«کیامرزی» در این کارگاه درزمینهٔ آشنایی با پرندگان شکاری و روش‌های نگه‌داشتن و نگهداری، سرشماری و برآورد جمعیت آن‌ها نکاتی عنوان کرد.

شایان‌ذکر است روز دوم این کارگاه نیز حاضرین با بهره‌گیری از تجهیزات مربوطه آموخته‌های خود را به‌صورت عملی در حیات‌وحش پارک ملی گلستان به مرحله اجرا گذاشت.

nilkooh2900 1

nilkooh2900 1

nilkooh2900 1

nilkooh2900 1

nilkooh2900 1

nilkooh2900 1

nilkooh2900 1

nilkooh2900 1

nilkooh2900 1

nilkooh2900 1

nilkooh2900 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :