امام‌جمعه گالیکش در موضوع هیئت‌های اندیشه‌ورز، بسیج را یک فضای بسیار مناسب برای فعالیت‌های فکری و فرهنگی دانست که می‌تواند به این مهم دست پیدا کند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حجت‌الاسلام سید «محمد دلبری» در مجمع عالی بسیج شهرستان گالیکش گفت: بسیجی باید علی گونه باشد و تمام زندگی خود را وقف کار و تلاش کند. نظام و انقلاب رهرو راه امام علی (ع) است.

وی خاطرنشان کرد: امروز منافقان در لباس‌های مختلفی ظاهر می‌شوند که چهره‌های متدین به خوددارند و معمولاً جبهه اسلام و انقلاب ضربات خطرناکی را از سمت این‌گونه افراد دیده است.

امام‌جمعه گالیکش متذکر شد: امروز باید مواظب باشیم و ازاین‌گونه افراد که استقلال فکری ندارند و در هر شرایطی به فکر حفظ منافع خود هستند دوری‌کنیم تا در بین ما رخنه نکنند.

امام‌جمعه گالیکش در موضوع هیئت‌های اندیشه‌ورز، بسیج را یک فضای بسیار مناسب برای فعالیت‌های فکری و فرهنگی دانست که می‌تواند به این مهم دست پیدا کند.

حجت‌الاسلام دلبری در ادامه خطاب به جوانان نسل سوم انقلاب گفت: ما باید راه امام و شهدا را ادامه دهیم و می‌طلبد که در مسیر ولایت حرکت کنیم و ثابت‌قدم بمانیم.

فرمانده سپاه گالیکش نیز در این مجمع با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی عنوان کرد: ما باید به سمت اهداف مورد انتظار نظام حرکت کنیم و اکنون‌که نظام جمهوری اسلامی ایران شکل‌گرفته است باید قدر آن را که نمونه یک قدرت و ارزش الهی در عصر حاضر که حاصل خون شهدا و علمای زیادی است بهتر بدانیم و باقوت و قدرت بیشتری به سمت اهداف آن پیش برویم.

سرهنگ پاسدار سید یحیی قاضوی با اشاره به موقعیت انقلاب اسلامی در این برهه‌ی زمانی خاطرنشان کرد: ترویج و پیگیری و تحقق اهداف اسلامی نسبت به دوران طاغوت برای ما یک قدرت الهی و اسلامی است که فقط از طریق انقلاب اسلامی می‌تواند این هدف‌ها را تحقق بخشید.

فرمانده سپاه گالیکش در رابطه با پیروزی انقلاب اسلامی گفت: صدها شرط و موقعیت باید کنار هم قرار گیرند تا حادثه‌ای مانند انقلاب اسلامی شکل بگیرد و این‌طور نیست که در هرلحظه و شرایطی یک کشور بتواند هم‌چین حوادثی را خلق کند.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری درباره نیاز به یک مجموعه اندیشه‌ورز گفت: ما در دونقطه به هیئت اندیشه‌ورز نیاز داریم، یکی در رأس و یکی در لایه‌های گوناگون بسیج فراوان است.

دبیر مجمع عالی بسیج و مدیر راهبردی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گالیکش نیز اهدافِ کارگروه‌های موضوعی و تخصصی را تولید فکر، ایده، ایجاد درک مشترک از گفتمان ولایت، ارائه راهی برای ارائه تحقق اهداف و مأموریت‌های بسیج، کمک به تحقق جامعه اسلامی در چهارچوب تدابیر ولی امر مسلمین، با همفکری نظام‌مند صاحب‌نظران بسیجی و وفاداران به انقلاب اسلامی عنوان کرد.

سرگرد پاسدار احمد کوهستانی منظور از ایجاد این کارگروه‌ها را تبدیل گفتمان ولایت و نهادینه‌سازی گفتمان و مطالبات مقام معظم رهبری در بسیج، پایش تحلیلی فرصت‌ها، تهدیدها، نقاط ضعف و قوت و ارتقاء کار تشکیلاتی فرهنگی و وحدت و هم‌افزایی فکری در صاحب‌نظران و اندیشمندان بسیجی جهت تحلیل شرایط و برآورد اوضاع انقلاب اسلامی دانست.

گفتنی است در پایان این مراسم توسط کارگروه‌های سلامت و بانوان شهرستان مطالب و راهکارها ارائه و تبادل‌نظر شد و از خانواده شهدای مدافع حرم شهرستان گالیکش نیز تجلیل به عمل آمد.

nilkooh2885 1

nilkooh2885 1

nilkooh2885 1

nilkooh2885 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :