جشن بزرگ انقلاب؛ همراه با جشنواره صنایع‌دستی و سوغات روستایی در محل کانون شهدا دانش‌آموزی گالیکش برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " فرماندار گالیکش در این آیین گفت: پس از سال‌های مبارزه و مجاهدت برقراری نظام مقدس جمهوری اسلامی هدیه شایسته خداوند به مردم ما بود. زندگی در چنین فضایی سعادت اخروی را در پی خواهد داشت.

nilkooh2868 1

حسن خسروی افزود: دهه انقلاب یادآور خاطرات انقلاب اسلامی است که همه مردم این دیار در پیروزی آن نقش‌آفرینی کردند. باید از کسانی که با حضور خود تاریخ انقلاب را نوشتند یاد کنیم؛ سرآمد همه آن‌ها شهدا انقلاب اسلامی هستند.

وی گفت: بدانیم که شهدا زنده هستند و نزد خداوند روزی می‌خورند. شهدا شاهد و نظاره‌گر اعمال و عملکرد ما هستند. همه در قبال انقلاب، امانتی که آن‌ها به ما سپردند مسئول هستیم. بهترین یادآوری برای شهدا ادامه راه آن‌ها و سپردند آن به نسل‌های آینده است.

فرماندار گالیکش تصریح کرد: در این راه بانوان بالاترین نقش را ایفا می‌کنند باتربیت فرزندان این مرزوبوم که آینده کشور به آن‌ها سپرده خواهد شد. باید جوری فرزندان خود را تربیت کنند که حافظ نظام باشند.

به گفته خسروی پس‌ازآنکه پیامبر گرامی، اسلام را معرفی و حکومت اسلامی را برپا کرد انحرافاتی در جامعه اسلامی ایجاد شد اما امام راحل دوباره اسلام را احیا و به جامعه معرفی کردند.

وی توجه به تعالی انسان‌ها و رسیدگی به نابرابری‌های را راه توسعه جامعه عنوان کرد و گفت: اگر بانوان نخواهند جامعه به توسعه نمی‌رسد. دولت تدبیر و امید گام‌های اساسی درراه اصلاح جامعه برداشته و یکی از آن‌ها واگذاری حداقل 30 درصد از پست‌های کشور به بانوان بوده است.

فرماندار گالیکش در این مراسم در تجلیل از خانم خسروی همسر مرحوم حجت‌الاسلام سبحانی امام‌جمعه فقید گنبدکاووس گفت: خانم خسروی یک‌عمر مشوق حجت‌الاسلام سبحانی بودند. در مبارزات قبل از انقلاب سختی‌های بسیاری در این راه در کنار حجت‌الاسلام سبحانی متحمل شدند.

در این جشن بانوان گالیکش جشنواره‌ای از سوغات و صنایع ستی گالیکش برای بازدید و خرید حضار برپا کرده بودند.

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

nilkooh2868 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :