امنیت قضایی سرمایه‌گذاران را در گلستان تضمین می‌کنیم - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

رئیس‌کل دادگستری گلستان؛ دستگاه قضایی امنیت سرمایه‌گذاری در گلستان را تضمین می‌کند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه" هادی هاشمیان در مراسم متمرکز افتتاح طرح‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان گالیکش گفت: ما به نمایندگی از بیش از 220 قاضی محاکم استان اطمینان می‌دهیم که دادگستری ضامن امنیت سرمایه‌گذاری آنان است.

nilkooh2863 1

وی افزود: در بخشنامه‌ای به دادستان‌های سراسر استان، آنان را موظف کرده‌ایم برای جلوگیری از بسته شدن واحدهای صنعتی و تولیدی در استان از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

هاشمیان گفت: سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان هرکجا حس کردند امنیتشان مختل می‌شود به دادستان‌های سراسر استان مراجعه کنند.

این مقام ارشد قضایی استان بابیان این‌که امنیت نخستین خواسته‌ی سرمایه‌گذاران افزود: خوشبختانه گلستان از استان‌های دارای شاخص‌های خوب امنیت است و سرمایه‌گذاران با آسودگی خاطر می‌توانند در استان کار و فعالیت کنند.

هاشمیان در بخش دیگری از سخنان خود آسیب‌های اجتماعی را یکی از چالش‌های پیش روی جامعه عنوان کرد و گفت: برخی از این آسیب‌ها ناشی از کم‌تحرکی و اهمال دستگاه‌های فرهنگی است.

این مقام ارشد قضایی استان با اشاره موفقیت‌آمیز بودن برنامه‌های پیشگیری در گلستان گفت: به علت تنوع قومی و مذهبی، برنامه‌های پیشگیری در گلستان بهتر جواب می‌دهد زیرا برای رفع آسیب‌ها و ارتقای فرهنگی می‌توان از بزرگان قوم و ریش‌سفیدان استفاده کرد.

هادی هاشمیان افزود: نتیجه همراهی و کمک بزرگان قومی و مذهبی سال گذشته ورودی پرونده به محاکم استان را 20 هزار فقره کاهش داد.

این مقام ارشد قضایی استان در ادامه سخنان خود به دستاوردهای انقلاب اسلامی هم اشاره کرد و گفت: باید دستاوردهای انقلاب و مجاهدت‌های امام راحل و شهدا را برای آگاهی نسل جوان و نوجوان تبیین کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :