درخشش دانش‌آموزان گاليكش در مسابقات فرهنگی و هنری گلستان / راه‌یابی دو دانش‌آموز به رقابت‌های کشوری - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

كارشناس فرهنگی و هنری اداره آموزش‌وپرورش گالیکش گفت: با برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری مرحله استانی دانش‌آموزان گاليكش موفق به كسب 22 رتبه برتر گلستان شدند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیل نیلکوه " حسين عباس ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه گفت: نتايج مسابقات فرهنگی و هنری ویژه دانش‌آموزان گلستان در مرحله استانی اعلام شد.

وی افزود: این مسابقات در رشته‌های آوایی، نمايشی، تجسمی، صنایع‌دستی و... باهدف شناسایی استعدادهای هنری و پرورش روحيه تلاش و سازندگی، ايجاد رقابت سالم و پرورش روحيه مشارکت‌جویی در سه مرحله آموزشگاهی، منطقه‌ای و استانی برگزار شد.

عباس ثانی اضافه کرد: مرحله آموزشگاهی در آذرماه و مرحله شهرستانی در بهمن‌ماه سال گذشته برگزار شد و درنهایت 76 نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر گالیکش، اردیبهشت‌ماه امسال در مرحله استانی به ميزبانی شهرستان‌های مينودشت، راميان و گرگان با يكديگر به رقابت پرداختند.

به گفته وی دراین‌بین 22 نفر از دانش‌آموزان شهرستان گالیکش موفق به كسب رتبه‌های برتر در رشته‌های انفرادی استان شدند كه تعداد 5 نفر رتبه اول، 6 نفر رتبه دوم و 11 نفر رتبه سوم استان را كسب کردند.

بر اساس اعلام اداره كل آموزش‌وپرورش استان گلستان «زهرا محمدخانی» و «محمدرضا خسروی» در رشته‌های نقد ادبی و كاريكاتور، موفق به كسب مقام نخست استان شدند و به مرحله كشوری راه يافتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :