تفریحات جامعه باید بر اساس مبانی اسلام باشد + تصاویر - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

امام‌جمعه شهرستان گالیکش گفت: امروز تفریح مردم باید بر اساس مبانی اسلام باشد.

به گزارش "پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه" حجت‌الاسلام سید «محمد دلبری» در افتتاحیه تفرجگاه پارک جنگلی فارسیان گالیکش گفت: تفریحات مردم می‌بایست در چهارچوب اسلام باشد.

nilkooh2525 1

وی با اشاره به اینکه یکی از عبادت‌ها شاد کردن مردم است افزود: فضاهای مجازی و تفریحاتی که با آبروی آدم بازی می‌کنند سم هستند و باید از آن‌ها دوری کرد. متأسفانه بعضی افراد این‌ها را تفریح می‌دانند؛ امروز متأسفانه ازدواج که بهترین عمل است نیز به این مسائل آلوده‌شده است.

حجت‌الاسلام دلبری خاطرنشان کرد: اگر امروز امنیت داریم به برکت خون شهدا و تلاش‌های امام راحل بوده است.

امام‌جمعه گالیکش اظهار داشت: ما در هفته‌ی حجاب و عفاف قرار داریم و می‌بایست نسبت به این مسائل بی‌تفاوت نباشیم و می‌طلبد که همه‌ی همکاری‌های لازم را داشته باشیم، همه‌ی ما باید پای‌کار باشیم به‌ویژه سپاهیان که نقش اصلی در انقلاب از ابتدای انقلاب تاکنون داشته و دارند.

وی در پایان گفت: برای کار فرهنگی باید حوصله داشت؛ یعنی برای ایجاد فرهنگ مطلوب می‌بایست زمان بگذاریم و شتاب نداشته باشیم تا به نتیجه‌ی مطلوب برسیم.

nilkooh2525 1

فرمانده سپاه گالیکش نیز در این آیین گفت: از امروز کار فرهنگی در تفرجگاه پارک جنگلی فارسیان گالیکش آغاز می‌شود و در طول تابستان ادامه دارد.

سرهنگ پاسدار سید یحیی قاضوی افزود: طی این مدت برنامه‌های اساسی و مفرح تدارک دیده‌شده و همه ظرفیت‌های شهرستان را پای‌کار می‌آوریم تا فضایی شادی را برای مردم شهرستان و مسافرین عزیز فراهم بیاوریم.

وی اظهار داشت: جنگ شادی همراه برنامه‌های آموزنده، مسابقات فرهنگی و ورزشی، غرفه‌های فرهنگی، ویزیت رایگان، نماز جماعت و ... برای این مدت پیش‌بینی شده است.

به گفته قاضوی پیشنهادهای مردم و مسئولین می‌توانید در هر چه‌بهتر برگزار شدن این برنامه فرهنگی کمک کند.

nilkooh2525 1

nilkooh2525 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :