طرح افزایش تولید کارخانه آرد گالیکش به بهره‌برداری رسید + تصاویر - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

با بهره‌برداری از طرح افزایش خط تولید کارخانه آرد کوثر شهرستان گالیکش، تولید آرد این واحد تولیدی به مقدار 50 تن در روز افرایش یافت.

به گزارش "پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه" فرماندار گالیکش در مراسم افتتاح افزایش خط تولید کارخانه آرد کوثر در شهرک صنعتی این شهرستان، هدف از این اقدام را استفاده از ظرفیت خالی موجود در این کارخانه برای افزایش تولید آرد و اشتغال‌زایی بیشتر اعلام کرد.

حسن خسروی افزود: توزیع آرد دربسته‌بندی‌های 5 تا 40 کیلوگرمی برای خبازی ها، قنادی‌ها و مصارف خانگی در سطح شهرستان و استان را از اهداف دیگر این طرح است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گالیکش نیز در مراسم افتتاح افزایش خط تولید کارخانه آرد کوثر گالیکش گفت: با افتتاح این طرح، افزایش خط تولید کارخانه آرد بدون سرمایه‌گذاری مجدد برای ساخت کارخانه محقق شد.

حسن رزاقی افزود: ظرفیت این کارخانه، تولید 500تن آرد در روز است که تاکنون با 30 درصد ظرفیت فعالیت می‌کرد و با بهره‌برداری از طرح افزایش ظرفیت خط تولید، مقدار تولید آرد آن با افزایش 50 تن در روز که 10 درصد ظرفیت کلی آن است، از 175تن به 225 تن رسید.

وی خاطرنشان کرد: با این اقدام، 10 نفر نیز به توان اشتغال‌زایی این کارخانه افزوده شد و تعداد شاغلین آن از 25 نفر به 35 نفر رسید.

رزاقی افزود: این اقدام با استفاده از امکانات اولیه موجود در کارخانه انجام‌شده که باعث جلوگیری از هزینه سرمایه‌گذاری ثابت مجدد شده و افزایش رونق تولید و ایجاد اشتغال بیشتر را دربردارد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گالیکش اظهار امیدواری کرد که در مراحل بعدی این طرح، میزان تولید و اشتغال‌زایی در این کارخانه بیش‌ازپیش افزایش یابد.

در شهرک صنعتی گالیکش که در شرق استان گلستان واقع است سه واحد تولیدی شامل کارخانه آرد، تولید قیر و خوراک دام فعال است و هفت واحد تولیدی دیگر ازجمله تولید درب و پنجره دوجداره، بسته‌بندی آرد، فراورده‌های زیتون، تولید بستنی یخی، ذخیره‌سازی گندم و تولید خوراک دام در مراحل مختلف ساخت قرار دارند.

nilkooh2519 1

nilkooh2519 1

nilkooh2519 1

nilkooh2519 1

nilkooh2519 1

nilkooh2519 1

nilkooh2519 1

nilkooh2519 1

nilkooh2519 1

nilkooh2519 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :