" نیلکوه " گالیکش به قعر جدول سوپر لیگ فوتسال گلستان رفت / خطر سقوط در کمین " نیلکوه " - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

تیم فوتسال «نیلکوه» گالیکش با پذیرش شکست سنگین در هفته نهم سوپر لیگ فوتسال گلستان به قعر جدول سقوط کرد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " هفته نهم سوپر لیگ فوتسال استان گلستان با شکست «نیلکوه» شهرستان گالیکش برابر «پیام جلین» همراه بود.

نیلکوه در این بازی میهمان پیام جلین بود. «آرمان اسداللهی» 3 گل و «اکتای یلقی» و «محمد لشکر» یک گل برای میزبان به ثمر رساندند و محمد عرب تک‌گل نیلکوه را در این دیدار زد تا نیلکوه متحمل شکست سنگین 5 بر یک برابر میزبان خود شود.

نیلکوه گالیکش تنها نماینده 6 شهرستان شرق گلستان در سوپر لیگ فوتسال این استان است. نیلکوه در حالی سومین سال حضور خود را تجربه می‌کند که آن‌گونه که باید از حمایت مسئولین محلی این شهرستان برخوردار نیست.

نماینده گالیکش در پایان هفته نهم با 9 امتیاز در قعر جدول 8 تیمه قرار دارد و خطر سقوط به لیگ دسته یک فوتسال گلستان را احساس می‌کند.

nilkooh1928 1

سرمربی نیلکوه در خصوص این بازی گفت: نیلکوه یکی از بدترین بازی‌های خود در این فصل را به نمایش گذاشت.

محمد عرب افزود: بازیکنان تیم زحمت خود را می‌کشند و ازلحاظ جنگندگی و تلاش از همه تیم‌ها لیگ بالاتر هستند اما نداشتم وقت تمرین مشترک در سالن‌های ورزشی شهرستان باعث عدم هماهنگی، نداشتن برنامه و تاکتیک خاص نزد بازیکنان نیلکوه شده و زحمات بازیکنان را بی‌نتیجه گذاشته است.

وی از مسئولین شهرستانی خواست تا با یاری جوانان مستعد موجبات ماندگاری این تیم در سوپر لیگ فوتسال گلستان را مهیا کنند.

گفتنی است هفته دهم این رقابت‌ها نیلکوه میهمان «شهدا مدافع حرم» رامیان است که دیدار رفت را با نتیجف 3 بر صفر برای بر این تیم رامیانی پیروز شده است.

00000aaa454eytdgnmg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :