کیک 38 متری به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گالیکش تهیه می‌شود - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش گفت: ساخت کیک 38 مهری یکی از برنامه‌های شاخص اصناف به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گالیکش است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسن رزاقی در جلسه کمیته اصناف ستاد دهه فجر گالیکش در محل اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان با توجه به ابلاغ کمیته اصناف با مسئولیت رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، هدف از تشکیل کمیته را حضور فعال و مشارکت اصناف و بازاریان و آحاد مردم در مراسمات دهه مبارک فجر اعلام کرد.

وی افزود: با توجه به شرایط خاص منطقه و جهان، حضور اقوام مختلف در این مراسمات به نشانه حفظ وحدت، همدلی و یکپارچگی اقوام می‌تواند تأثیر بسزای داشته باشد.

رزاقی گفت: حضور و مشارکت مردم در همه صحنه‌های انقلاب به‌عنوان رمز موفقیت و پیروزی انقلاب بوده و هر جا که مردم درصحنه حضور گسترده داشته باشند باعث خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در ابعاد مختلف شده است لذا این انقلاب با حضور گسترده مردم نیز استمرار خواهد داشت.

رئیس کمیته اصناف ستاد دهه فجر شهرستان گالیکش گفت: بایستی تلاش کنیم برنامه‌ها نسبت به سال‌های گذشته کیفیتی‌تر، جدید و خلاقانه برگزار شود و دستاوردهای انقلاب در آن بازگو گردد.

وی تأکید کرد: دهه فجر فرصت مناسبی است برای آشنا کردن جوانان با دستاوردهای انقلاب به‌ویژه جوانانی که در حوزه اصناف ورود پیداکرده و آمار آن‌ها نیز کم نیستند.

رزاقی اظهار داشت: در سطح کشور از ابتدای انقلاب تاکنون یکی از برنامه‌های مهم و محوری دهه فجر برنامه‌های اصناف بوده و می‌بایست با همفکری و تبادل‌نظر این مهم را محقق نماییم.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش در پایان گفت: یکی از برنامه‌های شاخص اصناف تهیه کیک 38 متری به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :