" آشور " معاون پشتيبانی و توسعه مدیریت اداره آموزش‌وپرورش گاليكش شد + عکس - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

«علی آشور» معاون پشتيبانی و توسعه مديريت اداره آموزش‌وپرورش شهرستان گاليكش شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " روز گذشته طی مراسمی «علی آشور» به‌عنوان معاونت پشتيبانی و توسعه مديريت اداره آموزش‌وپرورش شهرستان گاليكش معرفی و از خدمات سید «مجتبی سجادی» معاونت پیشین تکریم شد.

در این مراسم مهدی خسروی مدير آموزش‌وپرورش شهرستان گالیکش ضمن تقدير از زحمات سجادی، برای علی آشور آرزوی توفيق کرد.

0000aaa344erugkj 1

آشور پیش‌ازاین به‌عنوان مدير آموزشگاه شهيد آزاديخواه مشغول به کار بود.

شایان‌ذکر است سجادی که پیش‌ازاین مدیر آموزشگاه شهید آزادیخواه گالیکش بود 16 اردیبهشت 93 به‌جای «حسین ملکان» به‌عنوان معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره آموزش‌وپرورش گالیکش معارفه و از این به بعد نیز این آزاده و ایثارگر جنگ تحمیلی به‌عنوان مدیر مدرسه شهید آزادیخواه انجام‌وظیفه خواهد کرد.

نگاهی به تغییر و تحولات دولت تدبیر و امید در آموزش‌وپرورش گالیکش

دولت تدبیر و امید مردادماه سال 92 روی کارآمد و باگذشت 10 ماه از فعالیت آن در تاریخ 23 اردیبهشت‌ماه 93 تغییرات با معرفی «مهدی خسروی» به‌عنوان مدیر آموزش‌وپرورش گالیکش به مدت 4 سال به‌جای «رضا سرایلو» که در 16 دی‌ماه 90 عهده‌دار این سمت شده بود آغاز شد.

16 روز پس از معارفه مدیر جدید در تاریخ 8 اردیبهشت 93 «عباس خسروی» به‌عنوان معاون آموزشی جایگزین «علی کرمانی» شد.

8 روز پس از تغییر نخستین معاون در تاریخ 16 اردیبهشت‌ماه 93 «مجتبی سجادی» جایگزین «حسین ملکان» معاون پشتيبانی و توسعه مديريت آموزش‌وپرورش شهرستان گاليكش شد.

در تاریخ 29 اردیبهشت‌ماه 93 نیز «حسنعلی خسروی» معاون پرورشی و ورزش اداره آموزش‌وپرورش گالیکش از سمت خود تودیع و در تاریخ 11 خردادماه همان سال «عین‌الله صالحی» به‌عنوان معاون جدید پرورشی و ورزش این اداره معارفه شد.

در میان تعجب همگان عین‌الله صالحی باگذشت 4 ماه از پذیرش مسئولیت از سمت خود کنار گذاشته شد و «رضا خسروی» به‌عنوان معاون جدید پرورشی و ورزش اداره آموزش‌وپرورش گالیکش معارفه شد.

این پایان کار نبود و شهریورماه امسال نیز دکتر «کاظم پارسیانی» به‌عنوان معاون جدید آموزشی جایگزین «عباس خسروی» شد.

 

دیدگاه‌ها   

0 #4 مارسا 1395-10-22 23:17
منم به نوبه خودم این انتصاب را تبریک عرض می کنم
نقل قول کردن
+2 #3 علی اصغر 1395-10-17 12:39
ضمن آرزوی توفیق برای هر دو عزیز جناب آقای آشور و آقای سجادی امیدوارم هر دو این عزیزان و کلیه پرسنل و فرهنگیان پر تلاش اداره آموزش و پرورش گالیکش تمام سعی و تلاش خود را در راستای بهبود وضعیت آموزشی و پرورشی در سطح شهرستان به کار گیرند تا به خواست خداوند بتوانیم شاهد فروغ و درخشش بیشتر دانش آموزان گالیکشی در تمام زمینه ها باشیم.
سربلند و پیروز باشید
نقل قول کردن
+4 #2 حسین 1395-10-16 10:51
با سلام جناب اقای قربان اشور فارسیانی انتخاب و انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به عنوان معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره آموزش و پرورش گالیکش را تبریک گفته و از خداوند منان آرزوی توفیقات روزافزون در همه امور کاری و زندگیتان را دارم. بیات مسول امور مالی دهیاریهای بخش لوه
نقل قول کردن
+4 #1 کیارامی 1395-10-16 10:32
ارزوی موفقیت برای اقای علی اشور برادر زحمت کش
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :