dmktogbis 1

سرویس ورزشی نیلکوه: روز گذشته مدیر کل تربیت‌بدنی استان گلستان و رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گالیکش با حضور در منزل ایمان سنچولی قهرمان مسابقات جام جهانی کاراته در آلمان با وی دیدار کردند.

به گزارش «پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه» مدیر کل تربیت‌بدنی استان گلستان در این دیدار با تبریک قهرمانی و کسب مدال طلای جهان، ایمان سنچولی را نمونه جوانان پراستعداد شهرستان گالیکش معرفی کرد و گفت: این فرزند شایسته مایه افتخار استان است که توانست پرچم جمهوری اسلامی را بااقتدار برافرازد و امیدواریم که با کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی کاراته افتخاری دیگر برای این استان به ارمغان آورد.

قربانعلی پاشا با بیان این که قهرمانی در رشته‌های ورزشی برای ورزشکاران توانمند ما مقدمه پهلوانی است، سنچولی را در تمام عرصه‌ها الگویی برای تمام جوانان استان گلستان دانست.

پاشا از ایمان خواست از مسائل حاشیه‌ای ورزش دوری کند و با اطاعت از مربیان و بزرگان نماینده خوبی برای استان گلستان در میدان‌های داخلی و بین‌المللی باشد.

وی در پایان به ایمان قول پیگیری اهدای زمین توسط مسئولین گالیکش که چند سالی به تعویق افتاده را نیز داد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گالیکش نیز گفت: این موفقیت‌ها با تمرینات سخت و شبانه‌روزی و پشت سر گذاشتن مشکلات زیاد به‌دست می‌آید که همه باید قدر تلاش این قهرمانان را بدانیم.

عبدالخالق شیخ پور افزود: کسب مدال طلای ایمان سنچولی باعث غرور و شادی مردم ورزش دوست شده است.

ایمان سنچولی قهرمان کاراته جهان در این دیدار گفت: خدا رو شکر که شرمنده مردم نشدیم این افتخار بزرگ حاصل تلاش یک جمع هماهنگ است و خوشبختانه با توجه به زحمات زیادی که کشیدم به بار نشست و توانستم این مهم را به‌دست آورم.

وی افزود: رقابت های جهانی همیشه سخت است چرا که هر کاراته کا در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند سعی می‌کند بهترین نماینده برای کشورش باشد.

وی تصریح کرد: از اینکه دل مردم و مسئولین را شاد کردم خوشحالم و از همه تشکر می‌کنم و امیدوارم با مساعدت و پشتیبانی مردم و مسئولین بتوانم در مسابقات دیگر برای کشورم افتخار جدیدی کسب کنم.

در این دیدار مسئولان ورزش استان با اهدای هدیه‌ای پیروزی این جوان کاراته کا قهرمان جهان را که باعث افتخار کشور و شهرستان گالیکش بوده را صمیمانه تبریک گفتند.

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

dmktogbis 1

 

آرشیو

روز : ماه : سال :