shnn

سرویس اجتماعی نیلکوه: سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در نامه ای به استاندار قم از وی خواست تا رسانه های تحت نظر سید صادق شیرازی را کنترل کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه؛ رهبر معظم انقلاب : « اختلاف افکنی بین مسلمانان، همچون شمشیری در دست دشمنان اسلام، مقصود آنان را برآورده می کند» 

 جریان انحرافی شیرازی ها که توسط سید صادق شیرازی هدایت می شود به فعالیت های تفرقه آمیز خود در ماه های اخیر به شدت افزوده به طوری که حتی سید حسن نصرالله با فرستادن هیئتی به قم از صالحی منش خواستار کنترل شبکه های تحت حمایت شیرازی کرده است . 

استاندار قم روز گذشته با اعلام اینکه هیئتی از سوی دبیرکل حزب الله به دیدار وی آمده افزود : برادر عزیزم سید حسن نصرالله هفته گذشته هیئتی را فرستادند و من پذیرای ایشان بودم و از من خواستند که برخی از شبکه‌های ماهواره ای که از قم تغذیه می‌شوند، کنترل شوند و گله مند بودند که چرا چنین زمینه ای در قم فراهم شده است تا مشکل ایجاد شود.

بنا به این گزارش ؛ چندین شبکه ماهواره ای که در چند سال اخیر توسط سید صادق شیرازی راه اندازی شد در ماه های اخیر در قبال کشتار مسلمانان در سوریه توسط تروریست ها که آشکارا از حمایت و پیشتیبانی صهیونیست ها برخوردارند سکوت کرده و در مقابل به شدت به اسد، حزب الله لبنان و شخص سید حسن نصرالله حملات گسترده ای کرده است . 

به نظر می رسد در شرایطی که رهبر معظم انقلاب تاکید فراوانی بر وحدت مسلمانان داشته اند و هر اقدام اختلافی را به نفع دشمنان اسلام دانسته اند مسئولان امنیتی کشور باید تدابیر لازم برای جلوگیری و برخورد با این دست نشانده های غرب کنند تا بیش از این باعث تخریب چهره شیعیان در جهان و مخدوش شدن جمهوری اسلامی ایران در نظر مردم نشوند .

ناگفته نماند این خاندان انحرافی بارها به بدترین شکل به انقلاب اسلامی حمله و امام خامنه ای را مورد اهانت قرار دادند که لزوم برخورد قاطعانه با این گروه را افزایش می دهد .

خاندان شیرازی ها ؛ از مقابله با انقلاب تا اختلاف افکنی بین مسلمانان 

از جمله گروه های ثابت قدم در مقابله با انقلاب اسلامی ایران که با اندیشه های انحرافی ضربات بزرگی به جهان اسلام وارد ساختند جریان خطرناک شیرازی ها می باشد . 

خاندانی که عناد و انحراف آن از سال 1344 با ورود امام خمینی به کربلا از سوی آیت الله سید محمد شیرازی کم کم شکل می گیرد تا امروز که توسط برادر کوچکتر یعنی سید صادق شیرازی که حال بزرگ خاندان شیرازی ها لقب گرفته هدایت می شود . سید محمد شیرازی که خود را برترین شخص برای زعامت تشیع می داند با مطرح شدن نام امام خمینی به عنوان زعیم تشییع از ادامه همراهی با ایشان سر باز می زند و راهی انحرافی را پیش می گیرد .

البته درخصوص صلاحیت مرجعیت و اجتهاد سیدمحمد شیرازی تشکیک وجود داشته به طوری که حتی آیت الله خوئی و آیت الله شاهرودی در خصوص او مواضع تندی گرفته و در بیانیه هایی اعلام می کنند که سید محمد شیرازی صلاحیت مرجعیت را دارا نمی باشد .

بدین ترتیب سید محمد شیرازی که پس از جدا شدن از امام خمینی راه انحرافی را پیش می گیرد و پس از فوت وی در سال 1380 دیگر اعضای خاندانش  به راه او ادامه می دهند به طوری که صادق شیرازی از سال 88 با شکل گیری فتنه حملات خود به نظام و به خصوص ولی امر مسلمین جهان آیت الله خامنه ای را شدت می دهد و برادر ملعون وی مجتبی شیرازی به شدت به رهبر معظم انقلاب و برخی مراجع همچون آیت الله بهجت اهانت می کند .


دانشمند در بیت سید صادق شیرازی در قم

««اخیرا در شبکه های اجتماعی فیلمی پخش شده که نشان می دهد دانشمند در یکی از شبکه های شیرازی سخنانی شبهه ناک در خصوص ولایت فقیه را ایراد می کند »»

سید صادق شیرازی که این جریان انحرافی را هدایت می کند علاوه بر گرفتن مواضع تند علیه انقلاب اسلامی و امام خامنه ای با اندیشه های افراطی و فتاوای انحرافی چهره شیعیان در جهان را مخدوش کرد و باعث اختلاف بین شیعه و سنی گردید .

در شرایطی که رهبر انقلاب اسلامی بارها بر وحدت مسلمانان تاکید کرده و هرگونه اقدام تفرقه آمیز را حرام اعلام کرده اند اما این خاندان انحرافی با تمام توان خود در تلاش هستند تا شیعه با شیعه و شیعه و سنی را به جان هم بیاندازند که قطعا این افکار انحرافی اهداف دشمنان اسلام را به ثمر می نشاند.

صادق شیرازی که هم اکنون در قم به سر می برد با راه اندازی چندین شبکه ماهواره ای افکار و نقشه های خود را اجرایی می سازد . شبکه های فارسی و عرب زبان امام حسین ، مرجعیت ، فدک ، بقیع ، سلام ، الانوار ، خدیجه ، المهدی ، الزهرا  و... از جمله شبکه هایی هستند که در جهت ترویج افکار انحرافی توسط صادق شیرازی راه اندازی شد .

این سری از شبکه های ماهواره ای که متاسفانه تعدادی از آنها از شهر قم تغذیه می شود بارها به نظام حمله و رهبر معظم انقلاب را مورد اهانت قرار دادند . علاوه بر این افکار انحرافی و تفرقه آمیز این جریان در همین شبکه های ماهواره ای انتشار و موجب اختلافات بسیاری گردیده است .

به طور مثال در ایام محرم با تبلیغ دردآورترین رفتارها با عنوان شعائر حسینی، باعث وحشت مردم دنیا از شیعیان شده‌اند! شبکه‌هایی که با پنهان شدن در ظاهر دینی سعی می‌کنند جلوه‌های واقعی شیعی بودن را به صورت کاملاً وارونه نشان دهد.نکته قابل تأمل آنجاست که هزینه احداث و راه‌اندازی و مدیریت این شبکه‌ها چگونه تأمین می‌شود؟ آن هم بدون حتی پخش یک برنامه تبلیغاتی !

این جریان دست نشانده آمریکا که توسط سید صادق شیرازی هدایت می شود متاسفانه تاکنون ضربات بزرگی را به جهان اسلام و شیعیان وارد کرده است که اجمالا در بالا به آن پرداختیم و در روزهای آتی مفصل به آن خواهیم پرداخت. 

 

آرشیو

روز : ماه : سال :