رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مینودشت با اشاره به لزوم حضور همه جانبه مردم و مسوولان در میدان مبارزه با کرونا، گفت: بیش از یک هزار بسته بهداشتی و معیشتی در میان نیازمندان شهرستان مینودشت توزیع شد.

به گزارش نیلکوه به نقل از فارس؛ جعفر ذوبی‌سرابی با اشاره به اینکه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مینودشت از همان ابتدای شیوع بیماری کرونا در اواسط اسفندماه سال گذشته وارد میدان مقابله شد، اظهار کرد: در همان روزهای ابتدایی در گام نخست عملیات ضد عفونی در زیارتگاه‌ها و اماکن مقدس شهرستان‌های مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه‌تپه انجام شد.

وی با بیان اینکه بقاع متبرکه بعضی از روستاها به همت هیات امنا عزیز کاملا ضدعفونی شده است، افزود: از دیگر خدمات اولیه این اداره اهدا بیش از 2 هزار ماسک و یک هزار محلول ضدعفونی دست در قالب بسته‌های بهداشتی و معیشتی در بین اقشار ضعیف و ‌محروم جامعه تقسیم شد.

رئیس اوقاف و امور خیریه شرق استان گلستان با تاکید بر اینکه این اداره با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه، پایگاه‌های بسیج و هیات‌های مکتبی در نیمه دوم تعطیلات فروردین ماه در حال بسته‌بندی پک‌های بهداشتی و فرهنگی هستند، خاطرنشان کرد: این بسته‌ها شامل محلول ضدعفونی دست و سطوح، ماسک، متن دعای هفتم صحیفه سجادیه، بروشور توصیه‌های بهداشتی و پوستر همه واقف باشیم به همراه هدیه‌ای برای کودکان خانواده می‌باشد.

ذوبی‌سرابی با اشاره به اینکه عملیات ضدعفونی سطح شهری نیز با همکاری گروه‌های جهادی، هیئت امنای مساجد و بقاع متبرکه و همچنین خیرین عزیز صورت خواهد گرفت، ادامه داد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مینودشت در قالب طرح دست‌های مهربانی تعداد ۵۰ بسته آذوقه غذایی و ۲۵ بسته گوشت گرم گوسفندی در بین نیازمندان از محل اجرای نیت واقفین خیراندیش و خیرین عزیر توزیع کرده است.

آرشیو

روز : ماه : سال :