گفته شده جهانگیری با فشار برخی گروههای سیاسی بر روی (م - ص) نظر دارد و این فرد نیز قول مساعد داده تا در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ هوای جهانگیری را داشته باشد.

به گزارش نیلکوه به نقل از گلستان ما؛ یک منبع مطلع گفت: در انتخاب استاندار گلستان نظر آخر را اسحق جهانگیری داده و استاندار را او به روحانی رییس جمهور معرفی می کند.

گفته شده جهانگیری با فشار برخی گروههای سیاسی بر روی (م - ص) نظر دارد و این فرد نیز قول مساعد داده تا در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ هوای جهانگیری را داشته باشد.

به نظر می رسد این تحلیل واقعیت داشته باشد که جهانگیری با انتصابات حساس به دنبال فتح انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ است و جهانگیری مهره هایی را در دولت می چیند که به وی ارادت محض داشته و در انتخابات هوایش را داشته باشند.

حسن روحانی نیز که طبق قانون بیشتر از دو دوره نمی تواند رئیس جمهور باشد، انگیزه ای برای ایستادگی در برابر این جریان ها نداشته و طبعا دخالتی در این عزل و نصب ها نمی کند.

از این جهت است که طیف جهانگیری و کارگزاران به شدت طیف بچه های شمال را تخریب می کنند، عزل مناف هاشمی هم در راستای همین تحلیل ارزیابی می شود تا او نتواند ریاست یکی از سازمانهای مهم کشور یعنی سازمان مالیاتی را تصاحب کند.

با توجه به اینکه دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور یکی از نفرات اصلی انتصاب استانداران است می توان متصور شد چرا بیشترین فشارها در دولت و کابینه متوجه اوست چون کارگزاران به رهبری جهانگیری می خواهند انتصابات به سمت حزب آنها باشد اما رحمانی فضلی تا بحال مقاومت کرده است و به همین خاطر است که طیف های تندرو اصلاح طلب مدام رحمانی فضلی را به تیغ نقد می سپارند.

این نکته نیز حائز اهمیت است همانطور که در جغرافیای استان گلستان بحث بومی و غیر بومی مطرح است در سطح کشور هم چنین موضوعی به صورت جنگ پنهان قدرت مطرح است و طیف کرمانی ها با حضور جهانگیری به هیچ وجه بر نمی تابد محور شمال در کشور به جایگاه های مهم و حساس برسند.

محور شمال را می توان به رئیسی، علم الهدی و قالیباف در مشهد، رحمانی فضلی در خراسان شمالی، نورمفیدی و طاهری ها در گلستان، لاریجانی ها و ناطق نوری در مازندران تعبیر کرد و می توان به این گروه افراد دیگری را هم اضافه کرد، این افراد در مقاطع مختلف علیرغم سلایق مختلف سیاسی به کمک یکدیگر آمده اند اما جهانگیری برای ما یک غریبه است.

مراقب باشیم در دام بازی کثیف سیاسی حزب کارگزاران نیفتیم و عده ای بخواهند از مردم برای خودشان پله بسازند، واقعا چقدر بد است که مردم در سیل و گرفتاری اند اما جهانگیری از این سیل و بدبختی مردم به دنبال فتح انتخابات 1400 است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :