از روز شنبه ، ۷۵ تن مرغ گرم و منجمد در بازار استان با قیمت مصوب ۱۱۵۰۰ تومان توزیع می شود و تا برقراری تعادل در بازار این روند ادامه خواهد داشت.

به گزارش نیلکوه، عباس اغنامی، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان اظهار کرد: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار و حسب دستور استاندار گلستان از روز چهارشنبه بر اساس نیاز استان ، روزانه ۵۰ تا ۵۵ تن مرغ با قیمت مصوب ۱۱۵۰۰ تومان در بازار توزیع گردیده ، اما به دلیل استقبال بیش از پیش مردم و همچنین ایام سوگواری فاطمیه (س) که مراسمات برگزار می شود ، با کمبود در بازار مواجه شدیم.

وی افزود: از روز شنبه، ۷۵ تن مرغ گرم و منجمد در بازار استان با قیمت مصوب ۱۱۵۰۰ تومان توزیع می شود و تا برقراری تعادل در بازار این روند ادامه خواهد داشت.

اغنامی ادامه داد: قیمت مرغ در گلستان در حالی ۱۱۵۰۰ ارائه و بر آن نظارت می شود که در استان های همجوار قیمت مرغ بین ۱۵۵۰۰ تا ۱۷۵۰۰ عرضه می گردد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان تصریح کرد: بر اساس مصوبه تنظیم بازار و دستور استاندار گلستان و جلوگیری از قاچاق دام ، ارائه دام زنده از استان تنها به تهران و استان های همجوار انجام می شود.

وی در پایان با اشاره به این که از شنبه ۱۵ تن گوشت گوسفندی و ۱۰ تن گوشت گاو در استان توزیع می شود، افزود: جهت تامین گوشت و مرغ در استان مشکلی وجود ندارد و نظارت لازم جهت ارائه با قیمت مصوب بصورت جدی انجام می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :