احزاب برنامه پیشنهادی در راستای ایجاد شغل ارائه نمایند / باید آسیب شناسی جدی در حوزه احزاب صورت گیرد - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت احزاب در توسعه استان، اظهار کرد: احزاب باید برنامه های پیشنهادی خود را در راستای ایجاد اشتغال ارائه نمایند و در جهت حل مشکلات مردم به مدیریت استان یاری رسانند.

به گزارش نیلکوه؛ حسن صادقلو در نشست با نمایندگان احزاب، تشکل های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی استان ، تصریح کرد: احزاب باید هم پای مطالبات جامعه حرکت کنند و نباید عقب بمانند و امروز یکی از مهمترین مطالبات جامعه ایجاد اشتغال است.

وی افزود: احزاب باید برنامه های پیشنهادی خود را در راستای ایجاد اشتغال ارائه نمایند و در جهت حل مشکلات مردم به مدیریت استان یاری رسانند.

صادقلو توجه به روحیه حزبی را پراهمیت دانست و افزود: باید آسیب شناسی جدی در حوزه احزاب چه اطلاح طلب و چه اصولگرا صورت گیرد و برای نجات برخی موضوعات در جامعه باید وزن توجه به نگاه حزبی را افزایش دهیم.

استاندار گلستان یادآورشد: احزاب باید در کنار یکدیگر بنشینند، با هم حرف بزنند و توجه داشته باشید که تعدد احزاب اگر به معنای تعدد تفکر و اندیشه باشد قابل استقبال است و اگر زمینه گروه گروه شدن جامعه باشد موضوع خوبی نیست.

صادقلو خاطرنشان کرد: تنویر افکار عمومی باید با همت جمعی انجام شود و بسیاری از موضوعات را باید در موقعیت مکانی و زمانی خاص خود تحلیل کرد.

همچنین در این جلسه نمایندگان احزاب و فعالان تشکل های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی استان دغدغه های خود را پیرامون مسائل مختلف استان با استاندار گلستان در میان گذاشتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :