تیراندازی و درگیری با ماموران ناجا در بلوار نهارخوران گرگان - پایگاه خبری نیلکوه - NKWHIWL

بامداد امروز سرنشینان مسلح یک خودروی پژو ۴۰۵ مشکی برای فرار از دست پلیس اقدام به تیراندازی به سوی مامورین نمودند که با تعقیب مامورین به محله قلعه حسن متواری شدند.

به گزارش نیلکوه، بامداد امروز سرنشینان خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکی که مسلح به سلاح شکاری بودن و برای راه باز کردن و فرار از دست پلیس اقدام به تیراندازی نموده بودند که با تعقیب مامورین به محله قلعه حسن رفته و با دخالت چندین نفر از افراد آن محل که گویا مراسم عروسی نیز بوده کار به درگیری کشیده است.

با حضور مامورین بیشتر، این درگیری ها پایان یافته و اخلالگران امنیت متواری شده اند.

قابل ذکر است افراد مذکور شناسایی و بزودی دستگیر خواهند شد./ كانال استان گلستان

عوامل تیراندازی در محور ناهارخوران گرگان شناسایی شدند

سرهنگ رضا عسگری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گرگان در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: بر اساس گزارش های دریافتی پلیس، شامگاه پنجشنبه صدای تیراندازی در شهرک آپادانا محور ناهارخوران گرگان شنیده شد و بر همین اساس عوامل پلیس بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی افزود: پس از حضور به موقع پلیس و نیروی انتظامی، یک دستگاه خودروی ۴۰۵ با چهار سرنشین و همچنین یک موتور سیکلت در محل دیده شد که بلافاصله پس از مشاهده پلیس متواری شدند.

وی با تاکید بر این که عوامل تیراندازی در این محور پس از درگیری با پلیس به علت ترافیک منطقه، متواری شدند، از شناسایی آن ها به واسطه پلاک خودرو خبرداد.

عسگری یادآور شد: این افراد که شناسایی کامل شده اند، به زودی با پیگیری های فرماندهی انتظامی استان دستگیر می شوند و به محض دستگیری جزئیات حادثه اطلاع رسانی خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :