بسم الله الرحمن الرحیم

مخاطب گرامی، سلام

"نیلکوه" نخستین پایگاه و مرجع خبری شهرستان گالیکش است که در خردادماه سال 91 همزمان با روز آزادسازی خرمشهر راه‌‌اندازی شد.

هدف از تاسیس این پایگاه خبری: آمده‌ایم تا از ایران امروز برای فردا و فرداها حراست كنیم، پاسداشت فرهنگ دراز دامن اسلامی در پیشانی فعالیت‌های ما قرار دارد.

دانایی را عامل مهم توانایی ملی می‌دانیم و رسانه را یكی از ابزارهای مهم گسترش آن قلمداد می‌كنیم.

مرز فعالیت‌های ما را اصول انقلاب اسلامی گفته‌شده در قانون اساسی و منافع ملی روشن می‌كند.

مراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی جامعه را وظیفه خود می‌دانیم و با رویكرد «مردم‌مدارانه» واقعیت‌های اجتماعی را رصد می‌كنیم.

در باور ما مردم ولی‌نعمت و محور و مسئولان نظام نیز خدمتگزاران این مردم هستند و هر یك ضمن برخورداری از حقوقی كه رعایتش واجب است، مسئولیت‌هایی نیز بر عهده‌دارند.

نقد جدی و اصولی را عنصر زاینده یك جامعه پویا می‌دانیم و نگاه حزبی، پوسته‌ای، گروه گرایانه، یگانگی و طایفه‌ای را در برابر منافع ملی برنمی‌تابیم.

پیشرفت، سربلندی و سعادت كشور را درگرو وحدت و یكپارچگی ملی، دادگری و خردورزی می‌دانیم و امیدواریم بتوانیم درراه گسترش و نیرومند‌سازی اثربخش باشیم.

نام این پایگاه خبری که قالب فعالیت آن حوزه شهرستان گالیکش است برگرفته از کوه «نیلکوه» این شهرستان که نماد این مردمان است گرفته شده است.

پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه در 29 آذرماه سال 91 به‌عنوان اولین پایگاه خبری در استان گلستان موفق به اخذ مجوز به شماره ثبتی 91/37031 از مدیرکل مطبوعاتی و خبرگزاری‌های داخلی شد.

این پایگاه خبری همچنین در تاریخ 7 بهمن‌ماه سال 93 نیز موفق به اخذ پروانه فعالیت پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی درزمینهٔ اجتماعی و فرهنگی به شماره ثبت 93/27053 از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد اسلامی شد.

مشخصات صاحب‌امتیاز: امین کوهی، دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر

مدیرمسئول: امین کوهی

همکارمان در این پایگاه خبری آقای حسین مهدوی است.

آدرس پایگاه خبری: گالیکش، خیابان مولوی، پست بانک عاشور

آی دی تلگرامی: @amin_koohi

پنل پیامکی: 3000272003

شماره‌های تماس: 09112796253

ارسال خبر از طریق: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه تعلق دارد و هرگونه کپی‌برداری از اخبار سایت و درج آن در دیگر سایت‌ها و وبلاگ‌ها با ذکر منبع بلامانع است.

 

آرشیو

روز : ماه : سال :